Kalkulator grupy krwi dziecka

Kalkulator grupy krwi dziecka - Darmowe Testy

Nasz internetowy kalkulator grupy krwi wskaże Ci przybliżoną grupę krwi Twojego dziecka - sprawdź!

Informacje o teście online

Chcesz się dowiedzieć jaką grupę krwi ma Twoje dziecko, lub jaką będzie miało grupę krwi tuż po narodzinach? Poznaj nasz kalkulator grupy krwi dziecka! Zbadaj za pomocą naszego narzędzia grupę krwi swojego maluszka lub starszej pociechy. Skorzystaj z naszego kalkulatora grupy krwi i poznaj orientacyjnie oznaczenie grupy krwi swojego dziecka. Korzystając z kalkulatora pamiętaj o zaznaczeniu prawidłowych odp. Miej na uwadze, że wynik badania kalkulatorem grupy krwi dziecka zależy od poprawności odpowiedzi jakich udzielisz. Pamiętaj jednak, że nasz test online nigdy nie zastąpi badania krwi dziecka w profesjonalnym i specjalistycznym laboratorium.


Najwięcej Polaków ma grupę krwi A, najmniej AB. Czynnik RH+ ma 3/4 Polaków. Dziecko dziedziczy po rodzicach grupę krwi, czynnik RH oraz inne cechy. Krew może być podobna do krwi ojca lub matki. Nawet niewielki rozbieżności między właściwościami krwi mają duże znaczenie. Najgroźniejszy dla dziecka jak i dla matki jest konflikt serologiczny dlatego warto sprawdzić czy jesteś w grupie ryzyka. Konflikt serologiczny występuje gdy matka ma czynnik Rh-, a ojciec Rh+. Wpisując grupę krwi oraz czynnik RH plus, minus ojca i matki w szybki sposób dowiesz się jaką grupę odziedziczy Twoje dziecko.

Ocena testu: 2.2/5 (163 głosy)
Kalkulator grupy krwi dziecka

Ważne informacje

Dziecko grupę krwi jak i czynnik Rh dziedziczy po rodzicach. Z większym prawdopodobieństwem dziecko jednak odziedziczy grupę oraz czynnik po matce. W 100% jednak nie jest jednoznaczne jaką grupę krwi odziedziczy po rodzicach maluszek. Aby poznać grupę krwi dziecka, wystarczy znać grupę krwi rodziców. Sprawdzając czynnik Rh możesz sprawdzić czy jest ryzyko konfliktu serologicznego. Jest on wynikiem niezgodności antygenów krwinek czerwonych matki i przyszłego dziecka. Jeśli jesteś w ciąży lub planujesz potomstwo warto sprawdzić jaka krew będzie płynęła w żyłach Twojego dziecka. Wypróbuj nasz kalkulator krwi dziecka!

Rozwiąż - Kalkulator grupy krwi dziecka !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 418 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Kalkulator daty zapłodnienia
Kalkulator daty zapłodnienia
Kalkulator wagi w ciąży online
Kalkulator wagi w ciąży online
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Kalendarz dni płodnych online
Kalendarz dni płodnych online

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Ania z Wisły

Do sprawdzenia grupy krwi naszej Amelki namówił mnie mąż… Z niedowierzaniem podchodziłam do tego kalkulatora i wyniku jaki może zaprezentować - byłam w błędzie i niepotrzebnie się martwiłam. Macie doskonałe narzędzie, bardzo precyzyjne!

Urszula z Skawina

Wasz kalkulator sprawdziliśmy tuż po badaniach krwi naszego maluszka i okazało się, że bezbłędnie wskazaliście grupę krwi naszego dziecka. Z czystym sumieniem będę polecała Wasz kalkulator grupy krwi dziecka! Powodzenia!

Bartek z Trzebinia

Bardzo dobre narzędzie. Kalkulator szybko i skutecznie wskazuje grupę krwi dziecka. Żona była sceptyczna, ale po zobaczeniu wyniku przekonała się do Waszego testu i zrobiła inny około ciążowy, dziękujemy za narzędzia które przygotowujecie!