Kalkulator wagi w ciąży, ile przytyjesz ?

Ile możesz przytyć w ciąży, waga w ciąży - Darmowe Testy

Nasz internetowy kalkulator wagi w ciąży wskaże Ci ile możesz przytyć w ciąży - sprawdź!

Informacje o teście online

Chcesz się dowiedzieć ile możesz przytyć w ciąży? Sprawdź kalkulator wagi w ciąży! Pozwól, że sprawdzimy ile możesz przytyć w czasie ciąży i ile będziesz ważyła podczas ciąży... Rozwiąż nasz test i dowiedz się za pośrednictwem kalkulatora wagi w ciąży - ile możesz przytyć w czasie ciąży. Udzielając odpowiedzi w naszym kalkulatorze pamiętaj o wskazywaniu zawsze poprawnych odpowiedzi. Wynik badania kalkulatorem wagi w ciąży zależy od tego jak bardzo zaangażujesz się w odpowiadanie na pytania. Prawidłowa waga w czasie ciąży ma bezpośredni związek z prawidłowym rozwojem dziecka w brzuszku.


Prawie każda kobieta w ciąży marzy o smukłej sylwetce, szczupłych nogach i okrągłym brzuszku. Niestety nie zawsze jest tak kolorowo. Dziecko podczas ciąży robi się coraz większe, tym samym powiększa się macica, wykształca się łożysko. Największy przyrost wagi następuje w drugim trymestrze. Dziecko wtedy rozwija się najbardziej intensywnie, a kobieta zyskuje nawet 2 kg. miesięcznie. Rozwiąż test i dowiedz się ile przytyjesz podając swoją wagę przed ciążą oraz wzrost - sprawdzimy ile zyskasz dodatkowych kilogramów i ile ich stracisz po porodzie! Dowiedz się czy wrócisz do swojej wagi przed ciążowej...

Ocena testu: 2.1/5 (170 głosy)
Kalkulator wagi w ciąży, ile przytyjesz ?

Ważne informacje

Ile mogę przytyć w ciąży? to bardzo częste pytanie jakie zadaje sobie przyszła mama. To ile kobieta przytyje w ciąży jest sprawą indywidualną. Waga w ciąży zależy od wielu czynników: wzrostu, wagi przed ciążą oraz jak duże urodzi się dziecko. Kobieta o prawidłowej wadze ciała przed zajściem w ciąże w ciągu 9 miesięcy powinna przytyć ok. 11 - 13 kg. Kalkulator przyrostu wagi w ciąży wskaże Ci, jak będzie się zmieniała Twoja waga w poszczególnych trymestrach ciąży dzięki czemu w lepszy sposób będziesz mogła kontrolować rozwój płodu. Sprawdź ile przytyjesz w czasie ciąży - wypróbuj nasz kalkulator wagi w ciąży!

Rozwiąż - Kalkulator wagi w ciąży, ile przytyjesz ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 366 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Test ciążowy online
Test ciążowy online
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Kalendarz dni płodnych online
Kalendarz dni płodnych online
Czy jestem gruba i otyła ?
Czy jestem gruba i otyła ?
Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?
Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?
Jaka dieta do Ciebie pasuje ?
Jaka dieta do Ciebie pasuje ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Jadwiga z Zagórza

Podczas 1 ciąży dużo przytyłam i bałam się, że znowu to samo się powtórzy przy 2 dziecku… Wykonałam Wasz test jak tylko dowiedziałam się o ciąży i sprawdził się prawie co do kilograma wynik... Polecam bo działa i naprawdę warto!

Weronika z Tyczyna

Długo szukałam kalkulatora wagi w ciąży, żeby sprawdzić ile przytyje podczas tych 9 miesięcy… Wasz kalkulator okazał się dobrym wagomierzem ;) Już wiem ile mogę przytyć w czasie ciąży! Dziękuje i serdecznie polecam!

Aleksandra z Oleszyc

Przed ciążą zastanawiałam się ile mogę przytyć - byłam po prostu ciekawa ile przytyje w ciąży… Wasz kalkulator policzył ile mogę złapać kg i bardzo trafnie określił moją wagę! Jestem zadowolona z tego że skorzystałam z testu.