Kalendarz dni płodnych, kiedy dni płodne ?

Kalendarz dni płodnych - kiedy są dni płodne - Darmowe Testy

Nasz internetowy kalendarz dni płodnych wskaże Ci kiedy masz dni płodne - sprawdź!

Informacje o teście online

Chcesz się dowiedzieć kiedy masz dni płodne? Sprawdź kalendarz dni płodnych! Pozwól, że sprawdzimy kiedy wypadają Twoje dni płodne. Rozwiązując test - kiedy masz dni płodne pamiętaj o udzielaniu prawidłowych odpowiedzi, gdyż poprawność wyniku kalkulatora dni płodnych zależy od tego jak bardzo zaangażujesz się w odpowiadanie na pytania. Kalkulator dni płodnych pozwoli Ci obliczyć dni płodne oraz niepłodne, wskaże ponadto najbardziej płodny dzień w cyklu. Kalendarz dni płodnych zwany jest również inaczej kalendarzykiem małżeńskim i najlepiej sprawdzi się w przypadku kobiet o regularnych cyklach...


Kalendarz dni płodnych inaczej nazywany kalendarzykiem małżeńskim wykorzystywany jest często jako jedna z naturalnych metod planowania rodziny. Prawidłowy cykl menstruacyjny u kobiety trwa od 21 do 35 dni. Stosując kalendarzyk należy bacznie obserwować swój organizm. Wiele czynników zewnętrznych np. problemy zdrowotne czy stres mogą zaburzyć wystąpienie miesiączki i wyznaczenie dni płodnych staje się trudniejsze. W takim przypadku ważne jest aby swój organizm obserwować długofalowo. Obliczenie dni płodnych staje się dużo łatwiejsze w sytuacji kiedy masz świadomość jak funkcjonuje i zachowuje się Twój organizm!

Ocena testu: 2.1/5 (156 głosy)
Kalendarz dni płodnych, kiedy dni płodne ?

Ważne informacje

Długość cyklu menstruacyjnego, jego regularność oraz ilość dni płodnych zależy od wielu czynników. Często pojawiają się pytania o owulację, ilość dni płodnych czy termin możliwego zapłodnienia. Owulacja, inaczej jajeczkowanie występuje zwykle 13 - 15 dni przed pojawieniem się kolejnej menstruacji. Niezapłodniona komórka jajowa obumiera po 24 godzinach od uwolnienia z jajnika. Plemniki są bardziej żywotne. Potrafią przetrwać nawet do 5 dni, dlatego przyjmuje się że dni płodne trwają tydzień. Sprawdź nasz kalkulator dni płodnych i dowiedz się w jakie dni szanse na zajście w ciążę są największe!

Rozwiąż - Kalendarz dni płodnych, kiedy dni płodne ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 210 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Kalkulator daty zapłodnienia
Kalkulator daty zapłodnienia
Kalkulator wagi w ciąży online
Kalkulator wagi w ciąży online
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Test ciążowy online
Test ciążowy online
Ile będę mieć dzieci ?
Ile będę mieć dzieci ?
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Kamila z Leska

Sprawdziłam Wasze narzędzie dla pewności, żeby potwierdzić własne obliczenia i o dziwo wszystko dobrze potraficie policzyć - brawo! Z czystym sumieniem mogę potwierdzić skuteczność Waszego kalendarza dni płodnych. Oby tak dalej!

Ewelina z Brzesku

Bardzo przydatny kalendarz dni płodnych, dzięki niemu policzyłam dokładnie kiedy wypadają moje dni płodne. Teraz wiem w jakie dni musze szczególnie uważać… Polecam, warto sprawdzić kiedy wypadają dni płodne - dla swojego komfortu ;)

Agnieszka z Orzesza

Takiego kalendarza dni płodnych szukałam od dawna - rewelacja! Dzięki Waszym radom jestem w stanie precyzyjnie określić kiedy mam dni płodne. Z Waszego narzędzia korzystam regularnie i polecam szczerze wszystkim kobietom.