Kalkulator daty zapłodnienia

Kalkulator daty zapłodnienia - Darmowe Testy

Nasz internetowy kalkulator zapłodnienia wskaże Ci dokładną datę zapłodnienia - sprawdź!

Informacje o teście online

Chcesz się dowiedzieć kiedy doszło do zapłodnienia Twojej komórki jajowej? Sprawdź nasz kalkulator daty zapłodnienia! Dowiedz się dokładnie kiedy Twój partner zapłodnił Twoją komórkę jajową. Skorzystaj z naszego kalkulatora zapłodnienia i poznaj orientacyjny termin w którym doszło do ustanowienia nowego życia. Korzystając z kalkulatora daty zapłodnienia pamiętaj o zaznaczeniu poprawnych odp. zgodnych z prawdą o Waszym współżyciu. Pamiętaj, że wynik badania kalkulatorem daty zapłodnienia zależy od poprawności udzielanych odp. Datę zapłodnienia bardzo często trudno jest określić - nie jest to jednak niemożliwe.


Ciąża rozpoczyna się od chwili zapłodnienia komórki jajowej kobiety. Zapłodnienie oznacza wniknięcie plemnika do wnętrza komórki jajowej, dzięki czemu rozwija się zarodek. Zapłodnienie następuje w czasie około doby. Plemniki w organizmie kobiety potrafią przeżyć od 3 do 5 dni, natomiast jajeczko do 48 godzin od opuszczenia jajnika. Data poczęcia nie musi pokrywać się z datą stosunku. Znając datę zapłodnienia można bez problemu obliczyć termin porodu. Należy jednak pamiętać, że 90% dzieci nie rodzi się w wyznaczonym terminie.

Ocena testu: 2.3/5 (166 głosy)
Kalkulator daty zapłodnienia

Ważne informacje

Do zapłodnienia może dojść jedynie podczas owulacji. Od momentu poczęcia, ciąża trwa 266 dni. Często uważa się, że do zapłodnienia komórki jajowej dochodzi 15 dnia cyklu miesiączkowego. U wielu kobiet do zapłodnienie następuje nawet 2 tygodnie po ostatniej miesiączce. Stosując zaawansowane obliczenia można dość precyzyjnie określić termin zapłodnienia komórki jajowej. W obliczeniu terminu zapłodnienia z pewnością możesz sobie poradzić za pośrednictwem naszego zaawansowanego kalkulatora daty zapłodnienia. Wystarczy, że podasz pierwszy dzień ostatniego cyklu menstruacyjnego...

Rozwiąż - Kalkulator daty zapłodnienia !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1249 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Kalendarz dni płodnych online
Kalendarz dni płodnych online
Kalkulator grupy krwi dziecka
Kalkulator grupy krwi dziecka
Horoskop ciążowy online
Horoskop ciążowy online
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Test ciążowy online
Test ciążowy online
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
Test ciążowy online
Test ciążowy online
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Sabina z Sanoku

Intrygowała mnie od dawna kiedy doszło do zapłodnienia, bo z mężem próbowaliśmy cały czas… Byłam ciekawe konkretnie którego dnia udało nam się w naszych staraniach o dziecko. Dzięki waszemu kalkulatorowi terminu zapłodnienia już wiem!

Renata z Bochni

Bardzo przydatne narzędzie! Wasz kalkulator zapłodnienia znalazłam przypadkiem w Google i nie zawiodłam się, w miarę dokładnie wskazał datę zapłodnienia, co mnie trochę zdziwiło, ale pozytywnie. Polecam wszystkim Waszą stronę i wszystkie testy online!

Alina z Lubaczowa

Doskonały jest ten Wasz kalkulator daty zapłodnienia, dość precyzyjnie potrafi policzyć kiedy doszło do stosunku w którym nastąpiło zapłodnienie. Ja szczerze polecam bo w moim przypadku poprawnie policzył datę zapłodnienia!