Czy będę dobrą / złą mamą ?

Czy będę dobrą / złą mamą, jaką będę matką - Darmowe Testy

Nasz test wyjaśni Ci jaką będziesz matką dla swoich pociech - sprawdź czy będziesz dobrą lub złą matką!

Informacje o teście online

Dla zdecydowanej większości kobiet macierzyństwo jest życiowym spełnieniem, do którego usilnie dążą. Dla nich nieistotne są wyrzeczenia z nim związane – bycie matką jest najwspanialszą rzeczą na świecie, z którą nic innego nie może się równać. Tylko kobieta potrafi wyrazić i zrozumieć uczucia towarzyszące wiadomości, że w jej ciele niedawno zaczęło rozwijać się nowe życie albo gdy później pierwszy raz daje ono namacalnie o sobie znać jakże przyjemnym kopniakiem. A cud narodzin? Tego już się w ogóle nie da opisać, po prostu trzeba to przeżyć. Nic zatem dziwnego, że matkę z dzieckiem łączy wyjątkowo szczególna więź.


Jeżeli spodziewasz się dziecka i zachodzisz w głowę, czy poradzisz sobie w nowej sytuacji, uspokajamy – na pewno świetnie dasz sobie radę. Jeśli jednak nasze zapewnienie nie są dla Ciebie wystarczające, zachęcamy Cię do zrobienia niniejszego testu. Nawet gdyby jego wynik nie okazał się dla Ciebie idealny, z pewnością będzie stanowił cenną wskazówkę odnośnie tego, na które kwestie związane z macierzyństwem powinnaś zwrócić baczniejszą uwagę. Poddaj je spokojnej analizie, przyjmij rady bądź je odrzuć. I pamiętaj: wcale nie musisz uważać siebie za idealną mamę...

Ocena testu: 2.1/5 (149 głosy)
Czy będę dobrą / złą mamą ?

Ważne informacje

Każda kobieta spodziewająca się dziecka wie, jakim chce być dla niego rodzicem. To się czuje, przychodzi samo z siebie. Natomiast gdy dziecko pojawia się w końcu na świecie, nastaje czas weryfikacji. Tu idealnie sprawdza się przykład, że teoria sobie, a praktyka sobie. Okazuje się bowiem, że nie zawsze i nie wszystkie założenia wychowawcze, jakie miało się wcześniej, z powodzeniem udaje się wcielić w życie. Czy to jednak ma oznaczać, że jest się złym rodzicem? Bynajmniej. Tak jak dziecko poznaje świat, tak dorośli uczą się nowej dla siebie roli. Oczywiście popełniając przy tym błędy, co jest najzupełniej w świecie naturalne i zrozumiałe.

Rozwiąż - Czy będę dobrą / złą mamą ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 515 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Ile będę mieć dzieci ?
Ile będę mieć dzieci ?
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Jakie wybrać imię dla chłopca ?
Jakie wybrać imię dla chłopca ?
Czy będę dobrą żoną ?
Czy będę dobrą żoną ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Horoskop ciążowy online
Horoskop ciążowy online

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Marta z Bielska-Białej

Nie dopuszczałam do siebie myśli, że mogłabym być złą mamą, dlatego tym chętniej sprawdziłam ten test. Wynik potwierdził moje przypuszczenia – moje dzieci będą miały cudowną, kochającą mamę!

Iwona z Bukowna

Wynik testu niezbyt mnie usatysfakcjonował i trochę dał do myślenia. Mój synek ma dopiero 2 miesiące, więc na nic się jeszcze nie poskarży, ale chyba muszę zweryfikować swoje niektóre poglądy.

Weronika z Wieliczki

Odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zadawałam sobie pytanie czy na pewno podołam roli samotnej matki. Test za mnie tego nie zrobi, ale jego wynik pozwala mi z optymizmem patrzeć w przyszłość.