Czy będę dobrą żoną / małżonką ?

Czy będę dobrą żoną - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię jaką będziesz żoną i czy będziesz dobrą żoną!

Informacje o teście online

Małżeństwo dwojga ludzi to zwieńczenie związku - przypieczętowanie miłości w obliczu Boga oraz rodziny i najbliższych przyjaciół. Ślub to dla każdej kobiety najpiękniejsza chwila w życiu, która nie ucieka z pamięci przez długie lata... Po ślubie często jednak dochodzi do starcia się z rzeczywistością i codziennością! Wiele kobiet zastanawia się jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego czy poradzi sobie w tej nowej roli, zadając sobie takie pytania jak - "czy będę dobrą żoną?" lub "jaką będę żoną?"... Wątpliwości są naturalne i wiele kobiet je ma - nie da się ich uniknąć i pozbyć z dnia na dzień...


Jeżeli trafiłaś na tę stronę i nasz test, to na pewno chcesz się dowiedzieć czy będziesz doskonałą żoną... Pozwól, że podzielimy się z tobą kilkoma radami jak osiągnąć zamierzony cel! Po pierwsze - pamiętaj żeby utrzymywać płomień w związku, ustanie oraz zmniejszenie intensywności zbliżeń może być dla Was zabójcze. Po drugie - nie narzucaj swojej woli mężowi, decyzje podejmujcie wspólnie. Po trzecie - zrozum znaczenie słowa kompromis, będziesz musiała na niego "iść" wiele razy... Po czwarte - nie ograniczaj męża w jego pasjach oraz zainteresowaniach! Pamiętaj, że to jaką będziesz żoną zależy od Ciebie. Bądź dobra, a dobro do Ciebie wróci!

Ocena testu: 2.1/5 (188 głosy)
Czy będę dobrą żoną / małżonką ?

Ważne informacje

Małżeństwo to dla każdego człowieka jeden z najistotniejszych sakramentów - łączy 2 organizmy w 1 wspólnie działający nazywany rodziną... Przed rozpoczęciem wspólnego pożycia małżeńskiego postarajcie się dobrze poznać i przyzwyczaić do swoich nawyków... Jeżeli zależy Ci na byciu dobrą żoną, musisz pamiętać o tym, że za związek oraz jego dobry przebieg nie ponosisz wyłącznie Ty odpowiedzialności... Odpowiedzialność ponosisz wspólnie ze swoim mężem! Jeżeli jesteś przed zawarciem związku małżeńskiego nie myśl za dużo czy sobie poradzisz i jaką będziesz żoną... Na tym etapie nie jesteś w stanie przewidzieć jak się ułoży Twoje pożycie!

Rozwiąż - Czy będę dobrą żoną / małżonką ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 2132 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Czy on / ona mnie kocha ?
Czy on / ona mnie kocha ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
Horoskop miłosny online
Horoskop miłosny online
Czy on / ona mnie zdradza ?
Czy on / ona mnie zdradza ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Joasia z Warszawy

Bardzo udany test! Jestem żoną od 5 lat i wiem co oznaczają problemy małżeńskie - niestety... Wasz test trafił praktycznie w punkt i w miarę precyzyjnie określił to jak będzie wyglądał mój związek.

Emila z Poznania

Ciekawiło mnie to jaką będę żoną i już wiem! Nie będzie rewelacji, ale to wszystko przez mój trudny charakter i władcze zapędy... Faceci ze mną nie mają łatwo - niestety. Będę musiała się zmienić!

Elwira z Słupska

Nie wierzę w takie testy... Ale zrobiłam ten test z czystej ciekawości. Uważam, że każdy jest panem swojego losu i w małżeństwie niezbędne jest staranie się i pielęgnowanie związku cały czas...