Test na miłość, czy on / ona mnie kocha ?

Test na miłość, czy on / ona mnie kocha - Darmowe Testy

Nasz internetowy test miłości online uświadomi Cię czy on/ona Cię kocha. Sprawdź czy jesteście zakochani!

Informacje o teście online

Chcesz dowiedzieć się czy Twój partner naprawdę Cię kocha? Odpowiadając na serię pytań przygotowanych przez psychologów dowiesz się jaka jest prawda. Nie czekaj - już teraz rozpocznij test... Chociaż przy tak romantycznym temacie powinniśmy unikać jakichkolwiek definicji, wypadałoby przynajmniej zgrubsza wiedzieć, czym jest miłość według naukowców. Najczęściej definiuje się ją jako uczucie przywiązania do czegoś lub kogoś. Uczuciu temu towarzyszy zwykle chęć ciągłego przebywania z obiektem miłości oraz (choć niekoniecznie) fizyczny pociąg do niego. Wyróżniamy różne rodzaje miłości, od bezinteresownej do zmysłowej...


Prawdziwa intymność to zbliżenie nie tylko ciała, ale przede wszystkim duszy. Zaangażowanie w związku z czasem zwykle nabiera na znaczeniu w tym sensie, że czujemy się za siebie odpowiedzialni, pomagamy sobie, wiążemy ze sobą długofalowe plany. Czasem zaangażowanie przy opisie teorii miłości zastępuje się zobowiązaniem. Często bowiem bywa tak, że osoby pozostające w długoletnim związku gubią gdzieś prawdziwe emocjonalne podejście i traktują wzajemne relacje na zasadzie rutyny, czy właśnie zobowiązania, które muszą wypełnić, aby zapewnić sobie spokój i szczęście.

Ocena testu: 2.9/5 (448 głosy)
Test na miłość, czy on / ona mnie kocha ?

Ważne informacje

Bardzo specyficzną formą miłości jest narcyzm, czyli uwielbienie samego siebie. Na miłość składa się wiele innych uczuć, choć zwykle rozgranicza się trzy najważniejsze, tzn. namiętność, intymność i zaangażowanie (wg. teorii Sternberga). Na różnych etapach związku proporcje tych uczuć zmieniają się. Zwykle na początku przeważa namiętność i pożądanie. W ekstremalnym przypadku, tzn. w miłości platonicznej czy nieodwzajemnionej, miłość pozbawiona jest dwóch pozostałych składników. Człowiek pożądający nie ma możliwości spełnić się w sferze intymnej, niemożliwe jest także wytworzenie głębszego zaangażowania opratego na odpowiedzialności i trosce.

Rozwiąż - Test na miłość, czy on / ona mnie kocha ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 37144 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy on / ona mnie zdradza ?
Czy on / ona mnie zdradza ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Horoskop miłosny online
Horoskop miłosny online
Czy będę dobrą żoną ?
Czy będę dobrą żoną ?
Czy mu się podobam ?
Czy mu się podobam ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Jarek z Warszawy

Test rozwiązałem z ciekawości, chciałem sporawdzić swoją partnerkę ze względu na to, że zbyt często zadaje sobie pytanie - czy ona mnie kocha? Wynik mnie uspokoił, narazie jest bardzo dobrze. Polecam ten test!

Kasia z Bartoszyc

Mój chłopak to kobieciarz dlatego chciałam sprawdzić jaki wyjdzie nam wynik. Kochani daliście mi do zrozumienia, że nasz związek ma małe szanse na przetrwanie - ja to wiedziałam, ale jak to w życiu liczyłam na poprawę...

Ula z Łomianek

Kocha czy nie kocha - powtarzałam sobie. Może to zbieg okoliczności, ale kilka dni po tym jak zrobiłam Wasz test na miłość mój Marcin zabrał mnie na romantyczną kolację. Wynik testu się potwierdził ten wariat szaleje za mna!