Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?

Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu. Sprawdź!

Informacje o teście online

Często zastanawiasz się kim byłeś / byłaś w poprzednim wcieleniu ? Wyobrażasz sobie jak mogło wyglądać Twoje wcześniejsze życie i co w nim robiłeś/aś i przede wszystkim kim byłeś/aś ? Wykonaj nasz test online i sprawdź czym potencjalnie mogłaś/eś zajmować się przed swoimi narodzinami. Sprawdź kim byłaś / byłeś w poprzednim życiu i dlaczego się ono zakończyło... Pamiętaj o odpowiadaniu w sposób szczery - gdyż tylko wtedy uzyskany wynik może odzwierciedlić stan faktyczny dotyczący tego jak wyglądało Twoje wcześniejsze wcielenie. Poznaj prawdę o sobie i tym jakie wiodłeś/aś życie przed narodzinami!


Określenie kim byłeś / byłaś w poprzednim wcieleniu nie jest łatwe... Orientacyjnie jednak można określić to czym dana osoba mogła się zajmować w innym życiu analizując bieżące zainteresowania oraz upodobania. Każdy z nas bowiem powiela wcześniejsze wzorce z którymi miał styczność, nawet jeżeli ich nie pamięta. Reinkarnacja w każdym przypadku zostawia na człowieku większe bądź mniejsze piętno! Dowiedz się kim byłaś / byłeś w innym życiu i sprawdź co Cię czeka w obecnym! Sprawdź nasz test i odkryj prawdę o swoim wcześniejszym życiu, poświęć nam 5 minut!

Ocena testu: 2.4/5 (286 głosy)
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?

Ważne informacje

Uważa się, że każda dusza po trafieniu do nieba otrzymuje nową szansę powrotu na ziemię i rozpoczęcie nowego życia... Niestety w przypadku, kiedy dusza człowieka zostaje umieszczona w nowym ciele, pamięć zostaje wyzerowana i ciężko udowodnić istnienie reinkarnacji... Reinkarnacja jest możliwa i istnieją przypadki osób, które pamiętają swoje poprzednie życie i potrafią odtworzyć historyczne wydarzenia, których nie powinny pamiętać. Czasami zdarza się, że siła wyższa nie wymaże wszystkich wspomnień i człowiek potrafi sobie przypomnieć co robił i czym się zajmował w poprzednim wcieleniu. Zjawisko to występuje bardzo rzadko.

Rozwiąż - Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 38350 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Ile naprawdę masz lat ?
Ile naprawdę masz lat ?
Czy potrafisz dochować tajemnicy ?
Czy potrafisz dochować tajemnicy ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Horoskop chiński online
Horoskop chiński online
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Zegar śmierci - kiedy umrę ?
Zegar śmierci - kiedy umrę ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Celina z Namysłowa

Zawsze interesowało mnie życie w innym wcieleniu i szczerze wieżę, że takie istnieje :) W bardzo ciekawy sposób analizujecie doczesność, w celu sprawdzenia kim się było w poprzednim wcieleniu.

Zuza z Warszawy

Nie wierzę w takie rzeczy, ale może coś w tym jest skoro na świecie pojawiają się co jakiś czas udokumentowane przypadki przebłysków z wcześniejszego życia. Ciekawe, ale mnie trudno przekonać.

Malwina z Kolna

Bardzo fajny test, ja wiem kim byłam w poprzednim wcieleniu i fajnie gdyby to była na pewno prawda ;) Ciekawie to przedstawiacie, fajnie, polecę Was przyjaciółkom ;) Pozdrawiam i całuję ;)