Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?

Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty - Darmowe Testy

Nasz internetowy test wiedzy uświadomi Cię czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty. Sprawdź!

Informacje o teście online

Chcesz się przekonać czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty? Sprawdź nasz test wiedzy i uzyskaj odp. na pytanie czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty? Uważasz się za osobę mądrą i wykształconą? Myślisz, że pamiętasz jeszcze materiał z 5 klasy podstawówki? Sprawdź się w naszym teście wiedzy i udowodnij sobie, że jesteś mądrzejszy od piąto klasisty! Udowodnij, że jesteś bystry, inteligentny i pamiętasz jeszcze materiał z 5 klasy podstawówki. Pokaż wszystkim i sobie, że jesteś mądrzejszy od 5 klasisty. Jeżeli spodziewasz się łatwych pytań - to lepiej przygotuj się do testu solidnie, bo możesz się niemiło zdziwić!


W teście czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty przygotowaliśmy starannie dobranych 20 pytań, które pozwolą zweryfikować poziom twojej wiedzy. Przed rozpoczęciem testu odśwież sobie podstawowe zagadnienia z biologii, geografii, matematyki, historii oraz języka polskiego... Rozwiązując test nie posługuj się zewnętrznymi pomocami! Odpowiadaj sumiennie zaznaczając odpowiedzi, które Twoim zdaniem są poprawne. Po przenalizowaniu Twoich odpowiedzi sprawdzimy czy jesteś mądrzejszy od ucznia klasy 5 i wystawimy Ci ocenę adekwatną do osiągniętego wyniku! Nie zwlekaj i przekonaj się czy jesteś tak samo mądry jak 5 klasista...

Ocena testu: 2.4/5 (184 głosy)
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?

Ważne informacje

Jeżeli chcesz aby wynik, który uzyskasz był wiarygodny pamiętaj o tym, żeby nie korzystać podczas rozwiązywania zadań z Internetu oraz zewnętrznych ściąg czy też z wyszukiwarki. Przedstawione w teście pytania bardzo łatwo można zweryfikować za pomocą wyszukiwarki Google i uzyskać dzięki temu niewiarygodny wynik testu wiedzy - czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty... Przed rozpoczęciem testu przygotuj się z wiedzy ogólnej... Pytania w teście dobraliśmy tak, by odpowiadały poziomowi nauczania w 5 klasie szkoły podstawowej. Sprawdź czy nabytą wiedzę w 5 klasie posiadasz nadal - zweryfikuj swój poziom wiedzy!

Rozwiąż - Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1284 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy dostane się do liceum ?
Czy dostane się do liceum ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Czy jesteś królową imprez ?
Czy jesteś królową imprez ?
Horoskop chiński online
Horoskop chiński online
Zegar śmierci - kiedy umrę ?
Zegar śmierci - kiedy umrę ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem kreatywna / kreatywny ?
Czy jestem kreatywna / kreatywny ?
Czy jestem kujonem / kujonką ?
Czy jestem kujonem / kujonką ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Olek z Bieczy

Nie mogłem uwierzyć jak zobaczyłem wynik testu… Powinienem wrócić do podstawówki i odbębnić jeszcze raz swoje. Niestety okazało się, że nie jestem mądrzejszy od piąto klasisty - wstyd, ale poprawie się! Polecam tą zabawę!

Kasia z Krakowa

Świetna zabawa. Widzę, że inspirowaliście się programem z telewizji - czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty… Bardzo fajny test ;) Dobrze się ubawiłam odpowiadając na pytania, a nie wszystkie były łatwe! Moja mama też robiła!

Feliks z Leżajska

Zawsze zastanawiałem się czy jestem mądrzejszy od 5 klasisty - tak naprawdę odkąd zacząłem oglądać program w TV. Fajna zabawa - jednak jestem mądrzejszy od piąto klasisty! Szczerze polecam wszystkim!