Czy jestem kujonem / kujonką

Czy jestem kujonem / kujonką - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy lubisz się uczyć - rozwiąż test i dowiedz się czy jesteś kujonem!

Informacje o teście online

Szkoła – nienawidzimy jej, gdy każą nam do niej chodzić; wspominamy ją z rozrzewnieniem, gdy zdamy sobie sprawę, że od pracy zawodowej nie ma w życiu ucieczki. Istny paradoks, pomyśli zdecydowana większość z nas. Nie wszyscy oczywiście, ponieważ zapewne zgoła odmienne spojrzenie na tę sprawę mają tzw. kujony – wąska grupa społeczna występująca w każdej szkole, ciesząca się szczególną „sympatią” pozostałych uczniów oraz szczerym uwielbieniem grona pedagogicznego. Zaliczać się do niej, to jak popełnić szkolne samobójstwo – szyderstw, obmawiania, wyśmiewania nie ma końca. Jak świat długi i szeroki, kujonów się po prostu nie lubi.


Jeśli nauka sprawia Ci czystą przyjemność, lubisz dużo siedzieć nad książkami, a czwórka z plusem jest w Twoim mniemaniu kiepską oceną, niniejszy test online nie jest dla Ciebie. Masz już obraną swoją ścieżkę, którą z radością podążasz. Natomiast jeżeli pod skórą czujesz, że przez godziny spędzone na ryciu umyka Ci coś fajnego albo zastanawiasz się, czy Twoim piątkom aby na pewno byłoby tak źle w towarzystwie czwórek, przejdź nasz test i sprawdź, czy nie jest dla Ciebie za późno ;) Wierzymy, że wiedza jest piękna, ale takiż też jest świat za oknem Twojego pokoju.

Ocena testu: 2.0/5 (148 głosy)
Czy jestem kujonem / kujonką

Ważne informacje

Do kanonu weszło stwierdzenie Ignacego Balińskiego, iż nauka jest potęgi kluczem ( czasem dorobiono do niego mniej lub bardziej żartobliwe rozwinięcia). Któż z nas nie spotkał się z taką słowną formą zachęty stosowaną przez rodziców, kiedy to zamiast odrabiania lekcji znajdowaliśmy sobie znacznie ciekawsze rzeczy do roboty? A może było inaczej – mobilizowały nas one do wzmożenia wysiłku i jeszcze głębszego zakopania się w stosie szkolnych podręczników i zeszytów ćwiczeń? Bez względu na okoliczności, rodzice chcieli/chcą dla nas jak najlepiej, a to, co z tym zrobimy, należy już tylko do nas, ze wszystkimi tego konsekwencjami...

Rozwiąż - Czy jestem kujonem / kujonką !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 720 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy dostane się do liceum ?
Czy dostane się do liceum ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru
Czy jestem asertywny / asertywna ?
Czy jestem asertywny / asertywna ?
Czy jestem kreatywna / kreatywny ?
Czy jestem kreatywna / kreatywny ?
Czy jestem wariatem / wariatką ?
Czy jestem wariatem / wariatką ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Bartek z Andrychowa

Oczywiście, że jestem kujonem, bo mam zamiar być dobrym lekarzem. Chyba nikt nie chciał by trafić na takiego, który nie przykładał się do nauki na studiach medycznych i cudem zaliczał egzaminy?

Eliwira z Żabna

Absolutnie nie uważam się za kujonkę, choć moje stopnie według niektórych znaczą co innego. Nic nie poradzę, że po prostu łatwo przyswajam wiedzę i wcale nie zamierzam się wstydzić z tego powodu.

Karolina z Głogówka

Według testu jestem kujonem. Trudno, jakoś będę musiała z tym żyć jeszcze przez rok, kiedy to skończę naukę i zacznę pracę. Zresztą jestem lubiana na uczelni, więc bycie kujonem to żaden wstyd.