Czy jestem wariatem / wariatką

Czy jestem wariatem / wariatką - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy jesteś szalonym wariatem - sprawdź czy masz zakodowane w DNA szaleństwo!

Informacje o teście online

Tym razem, drogi internauto, proponujemy Ci test inny niż wszystkie. Pozbawiony naukowego zadęcia, za to całkowicie na luzie, wyłącznie dla dobrej zabawy. Brzmi zachęcająco? W takim razie czytaj dalej, ponieważ za chwilę będziesz mieć do czynienia z testem, który pokaże Ci, jak bardzo źle jest już z Twoją głową. Z testem, który uświadomi Cię, że w każdej chwili do Twoich drzwi mogą zapukać panowie dzierżący szykowne wdzianko pozbawione rękawów. Wreszcie z testem, po którym może się okazać, że bardziej właściwym miejscem Twojego stałego pobytu byłby zakład zamknięty. Tak jest, oto wyjątkowo zwariowany test – test na wariata!


W jednej ze swoich piosenek Big Cyc śpiewał o tym, jak słodko zostać świrem. Popieramy tę ideę, ponieważ stoimy na stanowisku, że świat pozbawiony ludzi pozytywnie zakręconych, wszelkiej maści freaków i dziwaków, byłby miejscem o wiele mniej barwnym i zdecydowanie smutniejszym. Nie chcemy tego! Wariaci są nam potrzebni! Na szczęście wszelkie znaki na niebie i zmieni wskazują, że ich „wyginięcie” nam nie grozi, nie w tym kraju, nie w tej (zwariowanej) rzeczywistości. Najlepszym tego potwierdzeniem jest licznik przeprowadzonych testów, pokazujący coraz to większą liczbę.

Ocena testu: 2.0/5 (146 głosy)
Czy jestem wariatem / wariatką

Ważne informacje

Czy w dzieciństwie do Twoich ulubionych kawałów zaliczały się te z serii o wariatach? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, to raczej nie mamy dla Ciebie zbyt krzepiących wieści. Obawiamy się bowiem, że najprawdopodobniej musiałeś zbyt mocno wczuwać się w historie przedstawiane w tych dowcipach, skoro właśnie czytasz niniejszy opis, a za chwilę wykonasz nasz test na wariata ;) Innego wytłumaczenia dla Twojego zainteresowania odchyleniami od norm zdrowia psychicznego nie znajdujemy. A gdybyś przy tym zastanawiał się, z czego wynika to nasze przekonanie, odpowiedź okaże się banalnie prosta – my również uwielbialiśmy te kawały!

Rozwiąż - Czy jestem wariatem / wariatką !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 947 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jesteś psychopatą ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Czy potrafisz dochować tajemnicy ?
Czy potrafisz dochować tajemnicy ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem rasistą / rasistką ?
Czy jestem rasistą / rasistką ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Franek z Szczyrku

Testów tego typu nie można brać serio, tylko traktować jako zabawę. No bo wyszłoby na to, że w przeciwnym razie powinienem siedzieć w kaftanie w pokoju o miękkich ścianach, bez klamek i okien ;)

Aneta z Sosnowca

Wśród moich znajomych jest wielu świrów. Na pewno namówię ich do zrobienia testu i przekonamy się kto z nas jest największym wariatem. Na pewno nie będę to ja, bo oceniliście mnie raczej zwyczajnie.

Bożena z Czerwionki

Jestem pozytywnie zakręconą osobą, która pomimo zbliżającej się trzydziestki raczej nie bierze życia zbyt poważnie, przez co często słyszałam od ludzi, że jestem wariatką. Cóż, potwierdziło się ;)