Czy jesteś psychopatą ?

Czy jesteś psychopatą - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię czy jesteś psychopatą. Sprawdź!

Informacje o teście online

Zastanawiałeś/aś się kiedyś czy jesteś psychopatą lub psychopatką ? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to znaczy, że coś masz na sumieniu... Wykonaj nasz test i dowiedz się czy jesteś psychopatą - test zajmie Ci tylko 5 minut. Pomóż sobie i popraw swoje życie jeżeli uważasz, że wymaga ono poprawy. Zweryfikuj swój stan psychiczny przez internet na bazie kilkunastu pytań sprawdzających Twoje doczesne zachowanie i postrzeganie rzeczywistości. Pamiętaj o odpowiadaniu w sposób szczery - tylko wówczas nasz test będzie w stanie rzetelnie odpowiedzieć na pytanie czy jesteś psychopatką / psychopatą ?


Rozwiąż nasz test i dowiedz się czy jesteś psychopatą o typie kalkulatywnym czy impulsywnym. Dowiedz się czy posiadasz deficyt uczenia się, deficyt lęku, cierń psychopatyczny czy też upośledzenie związków. Jeżeli uważasz, że jesteś psychopatą i boisz się, że zrobisz komuś krzywdę swoim impulsywnym zachowaniem, to nie zwlekaj i udaj się do poradni psychologicznej. Zduś występującą w Tobie agresję w zarodku i nie dopuść do czynienia krzywdy bliskim osobom. Rozwiąż nasz test jeżeli nie masz pewności, że ten problem dotyczy Ciebie! Sprawdź zupełnie anonimowo czy jesteś psychopatą i dowiedz się w jaki sposób sobie pomóc!

Ocena testu: 2.4/5 (246 głosy)
Czy jesteś psychopatą ?

Ważne informacje

Psychopatia, osobowość dyssocjalna lub osobowość antyspołeczna - te 3 sformułowania, to określenia jednostki z zaburzeniami struktury osobowości... Psychopatia dotyczy 2-3% populacji i zwykle wiąże się 3 deficytami psychicznymi. W przypadku osobowości dyssocjalnej zwykle występuje szereg czynników wpływających na zachowanie osoby chorej. Najczęściej występującymi czynnikami jest zwykle niekontrolowana agresja, brak odruchów moralnych, brak empatii, ignorowanie konwencji społecznych oraz narcyzm i niedostrzeganie tego, że się ma problem, który należy leczyć!

Rozwiąż - Czy jesteś psychopatą ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 19230 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Czy on / ona mnie zdradza ?
Czy on / ona mnie zdradza ?
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy jestem zakupoholiczką ?
Czy jestem zakupoholiczką ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem rasistą / rasistką ?
Czy jestem rasistą / rasistką ?
Czy będę dobrym mężem ?
Czy będę dobrym mężem ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Kamil z Anina

Na Waszą stroną skierowała mnie dziewczyna, która uważa, że zbyt szybko się denerwuję i jestem agresywny... Test wykonałem z ciekawości i od miesiąca spotykam się z psychologiem... Wielkie dzięki!

Mirek z Warszawy

Nie wierzę w takie testy, ale wynik mnie zaskoczył i nie wiem teraz co mam myśleć - zgadzam się z nim i to mnie przeraża. Wszystko wyszło jak byście mnie znali i wiedzieli o mnie wszystko.

Paweł z Garwolina

Zawsze lubiłem znęcanie się nad owadami i małymi zwierzętami, znajomi dziwnie na to patrzyli i polecili mi żebym się zbadał... Bardzo bałem się iść do lekarza dlatego zrobiłem najpierw test u Was...