Czy jestem zakupoholiczką ?

Czy jestem zakupoholiczką - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię czy jesteś zakupoholiczką. Sprawdź!

Informacje o teście online

Uwielbiasz chodzić na zakupy i myślisz że jesteś zakupoholiczką? Od uzyskania informacji czy jesteś zakupoholiczką dzieli Cię tylko kilkanaście starannie przygotowanych pytań... Sprawdź nasz test i uzyskaj odpowiedź na pytanie "Czy jestem zakupoholiczką"? Sprawdź, jakie są objawy zakupoholizmu i poznaj porady jak nie wpaść w zakupową pułapkę. Jeśli często wyjścia do sklepu wymykają się spod kontroli, mogą być to pierwsze sygnały zakupoholizmu... Zdaj sobie sprawę, że zakupoholizm to choroba - silne uzależnienie od kupowania, ciągłe myślenie o kupowaniu nowych rzeczy, gniew wywołany brakiem możliwości kupienia czegoś w sklepie...


W przypadku pełnej świadomość problemu jaki posiadasz lub podejrzeń, że masz problem zakupoholizmu pamiętaj aby unikać sytuacji w których pokusa kupienia czegoś nowego może zwyciężyć! Zrezygnuj na jakiś czas z robienia zakupów - potraktuj to jako wyzwanie i zbierz w sobie siły aby oprzeć się pokusie kupowania... Jeżeli brakuje Ci silnej woli udaj się do specjalisty na konsultacje - z pewnością otrzymasz cenne rady i wskazówki! Nie masz czasu na wizyty u psychologów? Zrób nasz test online czy jestem zakupoholiczką i dowiedz się czym masz problem z kupnoholizmem - poświęć 5 minut!

Ocena testu: 2.7/5 (258 głosy)
Czy jestem zakupoholiczką ?

Ważne informacje

Zakupoholizm inaczej kompulsywne zakupy lub kupnoholizm to patologiczny odruch kupowania, który objawia się poprzez częste robienie zakupów rzeczy codziennego użytku, które bardzo często nie są niezbędne do bytowania. Zakupoholizm jest schorzeniem o podłożu psychologicznym, wcześnie zdiagnozowany może być skutecznie leczony w poradni specjalistycznej! W przypadku zdiagnozowania kupnoholizmu pamiętaj aby wystrzegać się zakupów oraz kupowania rzeczy niepotrzebnych. Udając się na zakupy pomyśl o zabraniu koleżanki lub kolegi, który nie ma problemu z uporczywym kupowaniem!

Rozwiąż - Czy jestem zakupoholiczką ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 3671 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Wirtualny stylista online
Wirtualny stylista online
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Horoskop miłosny online
Horoskop miłosny online
Horoskop chiński online
Horoskop chiński online
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Czy mu się podobam ?
Czy mu się podobam ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Kasia z Warszawy

Byłam chora jak sobie nie kupiłam jakiejś drobnej rzeczy przynajmniej raz dziennie tuż po wykładach! Dziękuje Wam z całego serca za uświadomienie mnie że jestem zakupoholiczką. Już zapisałam się do psychologa - wielkie dzięki!

Ela z Krakowa

Ciekawy test na sprawdzenie czy jest się uzależnionym od zakupów! Przez te kilka pytań przebrnęłam szybko, wiele z nich po prostu odzwierciedlało moje zachowania... Zastanowię się nad sobą, bo wynik testu daje do myślenia!

Karolina z Warszawy

Wasz test przesłał mi mąż - chyba w trosce o nasz wspólny budżet ;) Test wykonałam na jego prośbę i spojrzałam na to wszystko z trochę innej perspektywy. Koniec z zakupami - w szafie przecież mam nowe ubrania jeszcze z metkami!