Polityka prywatności

Każdego Użytkownika wykorzystującego w jakikolwiek sposób serwis DarmoweTesty.com dotyczy aktualna (obowiązująca) Polityka Prywatności.

Oświadczamy, że informacje o charakterze nieosobowym wykorzystywane są w celach administracyjnych. Na ich podstawie tworzone są statystyki dotyczące ruchu użytkowników na witrynie. Informacje osobowe natomiast zbierane są wyłącznie w sposób jawny i za wyraźną zgodą Użytkownika. Serwis DarmoweTesty.com nie udostępnia danych o Użytkownikach innym firmom, podmiotom, czy też osobom trzecim.

W celu usprawnienia działania witryny DarmoweTesty.com przechowujemy zapytania HTTP kierowane do serwera, oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których Użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu, znamy również takie dane jak: czas nadejścia zapytania, czas wysłania odpowiedzi, nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP, informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP, adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez Użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony DarmoweTesty.com nastąpiło przez odnośnik, oraz informacje o przeglądarce i rozdzielczości ekranu Użytkownika.

Dla zapewnienia jak najwyższej jakości usług, okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów itp. Uzyskiwane dane podczas przeglądania strony przez Użytkownika nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony DarmoweTesty.com.

Zebrane logi, oraz inne dane przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy, służący do administrowania serwisem i/lub serwerem. Informacje zawarte w agregowanych danych, lub też logach nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz właścicielem DarmoweTesty.com. Na podstawie plików - logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.


Serwis DarmoweTesty.com może zawierać odnośniki tekstowe, graficzne oraz multimedialne do innych stron WWW, w związku z czym nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na stronach zewnętrznych.

Redakcja serwisu DarmoweTesty.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.