Program Partnerski - Darmowe Testy
 

Program partnerski, CPA = 4,00 PLN

Login:    Hasło:    

Informacje o programie partnerskim

Opis programu partnerskiego

Celem programu partnerskiego jest promowanie witryny Darmowe Testy, której misją jest organizowanie testów i quizów online w internecie. Wszelkie prezentowane na stronie testy są bezpłatne - płatny jest jednak wgląd do wyniku testu. W ramach programu partnerskiego każdemu użytkownikowi udostępnione zostają unikalne adresy stron testów oraz kreacje tekstowe i graficzne w celu generowania wysokich zysków. Obecnie dostępnych jest blisko 60 indywidualnych testów, których możliwa jest promocja za pomocą programu partnerskiego. Zachęcamy do przyłączania się do Programu Partnerskiego oraz do aktywnego generowania zysków. Życzymy Wam Wysokich CTR'ów, konwersji i konkretnych zysków!

Wynagrodzenie = 4,00 PLN (CPA)

Każdemu Partnerowi uczestniczącemu w programie przekazujemy aż 4,00 zł (CPA) za wygenerowany przez użytkownika wynik testu. Partnerom, którzy zgromadzą na swoim koncie co najmniej 50 zł (minimalny próg wypłaty), środki pieniężne przekazujemy przelewem bankowym raz w miesiącu na wskazany numer rachunku bankowego. Jeżeli posiadasz witrynę lub fanpage na Facebooku to zapraszamy do rejestracji i promocji naszych testów.

Pomoc w promocji

W przypadku problemów z promocją zachęcamy do kontaktu - każdemu Partnerowi, który do nas napisze postaramy się doradzić jak zmaksymalizować zyski! Nie czekaj dołącz już teraz i zacznij zarabiać na swojej stronie, bazie mailingowej lub Facebooku!

Program partnerski
Weź udział w programie partnerskim Darmowe Testy!Zarejestruj się, rozpocznij promowanie strony DarmoweTesty.com i zarabiaj pieniądze.  REJESTRACJA

Partnerem programu partnerskiego Darmowe Testy może zostać pełnoletnia osoba fizyczna oraz osoba fizyczna mająca skończone 13 lat za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego.

Kliknięcie przez Użytkownika w formę reklamową Partnera powoduje przeniesienie go do stron serwisu Organizatora oraz oznaczenie Użytkownika identyfikatorem Partnera i zapisanie tej informacji w pliku Cookie na jego komputerze. Użytkownik pozostaje przypisany do Partnera do czasu wygaśnięcia ważności Cookie (5dni).

Partnerowi naliczana jest prowizja w wysokości 4,00 zł od każdorazowego pobranego wyniku testu przez Użytkownika. Partnerowi przysługuje prawo wypłaty prowizji, po zgromadzeniu na swoim koncie minimalnej kwoty uprawniającej do wypłaty. Minimalną kwotą uznaje się 50 zł.

Partner we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność zamieszcza i konfiguruje formy reklamowe. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe zamieszczenie formy reklamowej, ani za nieprawidłowe użycie identyfikatora Partnera w definiowanych linkach lub kreacjach reklamowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne związane z wyświetlaniem form reklamowych, przypisywaniem Użytkowników Partnerowi, naliczaniem Przekierowań, dostępnością serwisów.

Opinie o nas

Wysoka skuteczność programu potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź nasz Program Partnerski i wyślij nam opinię!

Błażej z Łodzi

W programie partnerskim DT biorę udział od 4 miesięcy. Zarobiłem już całkiem fajną sumkę ;) Przy odrobinie umiejętności oraz dobraniu odpowiednich źródeł promocji mój CTR jest na satysfakcjonującym poziomie. Czekam na nowe testy!

Krzysztof z Warszawy

Rewelacja! Posiadam serwis dla kobiet w ciąży kilka Waszych testów świetnie mi się sprawdza - oby tak dalej. Płatności zawsze są realizowane na czas, a to jest dla mnie najważniejsze gdyż często potrzebuje gotówki na rozwój nowych projektów...

Marek z Słupska

Do udziału w Waszym PP zachęcił mnie bardzo niski próg wypłaty - tylko 50 zł. Puki co program partnerski sprawdza mi się rewelacyjnie na kobietach, w ostatnim czasie widać spory progres, dodajecie nowe ciekawe testy - oby tak dalej!