Pomoc

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy musze być pełnoletni aby korzystać z serwisu?
Aby móc korzystać z serwisu musisz mieć ukończone 18 lat lub jeżeli jesteś osobą nieletnią musisz posiadać zgodę rodziców/opiekunów na korzystanie z serwisu.
Nie mogę rozpocząć rozwiązywania testu
Aby rozpocząć rozwiązywanie wybranego testu niezbędne jest udzielenie odpowiedzi na pytania kontrolne. W celu rozpoczęcia wybranego testu potwierdź swój wiek oraz zaakceptuj regulamin.
Ile mogę rozwiązać testów dziennie?
Możesz rozwiązać dowolną liczbę testów - serwis nie nakłada żadnych ograniczeń na użytkowników.
Wystąpił błąd po rozwiązaniu testu
Po rozwiązaniu testu wymagana jest weryfikacja. Zgodnie z nasza polityką ochrony danych i bezpieczeństwa badania, musisz potwierdzić swoje dane, aby otrzymać wynik testu. Uniknij błędów poddając się szybkiej weryfikacji.
Czy mogę zgłosić propozycję testu?
Oczywiście, prześlij swoją propozycję za pomocą formularza kontaktowego. Zespół DarmoweTesty.com rozważy publikację Twojej propozycji.
Czy wyniki testu są wiarygodne?
Wynik jaki otrzymasz po rozwiązaniu testu zależny jest od odpowiedzi jakich udzielałeś/aś podczas rozwiązywania testu. W przypadku udzielania odpowiedzi zgodnych z prawdą skuteczność testów jest satysfakcjonująca. Pamiętaj jednak, że z wynikiem nie należy się utożsamiać, gdyż prezentowane testy mają charakter poglądowy.
Otrzymałem/am kod weryfikacyjny, który nie działa
W przypadku otrzymania nieprawidłowego kodu weryfikacyjnego napisz do nas przesyłając nam niepoprawny kod oraz numer tel. lub adres email, który był wykorzystywany do weryfikacji. Przeanalizujemy logi systemowe naszych partnerów i prześlemy Ci poprawny kod jeżeli faktycznie wcześniej wysłany przez system naszego partnera kod był nieprawidłowy.
Czy mogę swobodnie korzystać ze strony na telefonie?
Serwis został dostosowany do urządzeń przenośnych z wykorzystaniem technologii RWD dzięki czemu możesz korzystać wygodnie z witryny za pomocą telefonu lub tabletu.
W jaki sposób mogę polecać testy online?
Zarejestruj się w programie partnerskim i polecaj testy online. Za każdego poleconego użytkownika z Twojego indywidualnego adresu URL, który rozwiąże i wyświetli wynik testu otrzymasz wynagrodzenie.
W jaki sposób mogę przesłać swoją opinię?
Skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt w celu przesłania swojej opinii na temat wybranego testu.
Na stronie pojawia się błąd gramatyczny/ortograficzny
Zgłoś nam niezwłocznie zauważony błąd, postaramy się go wyeliminować, a Tobie w zamian za ponad przeciętną czujność i spostrzegawczość podarujemy kod weryfikacyjny za pomocą którego będziesz mógł/mogła wyświetlić wynik dowolnego testu online bez weryfikacji DotPay/Paypal.
Strona wyświetla się niepoprawnie
Serwis był testowany w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Jeżeli strona wyświetla się nieprawidłowo, oznacza to, że czas świetności Twojej przeglądarki już minął i jej miejsce znajduje się w muzeum, a nie na Twoim komputerze.
Strona wolno działa i nie wczytuje się
Problemy z wczytywaniem się strony mogą wiązać się z tym, że posiadasz wolne łącze internetowe lub korzystasz z urządzenia przenośnego, które wykorzystuje wolny protokół przesyłu danych. Sporadyczne problemy z dostępnością strony mogą pojawić się również w godzinach wieczornych, oraz w weekendy, gdyż wtedy odnotowujemy największe obciążenie serwisu i serwera.