Czy jestem rasistą / rasistką

Czy jestem rasistą / rasistką - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy masz uprzedzenia do innych osób - rozwiąż test i sprawdź czy jesteś rasistą!

Informacje o teście online

„Polacy rasiści – każdy to powie, i nikt tu nie lubić czarny człowiek” – zapewne kojarzycie ten fragment tekstu Big Cyca, pochodzący z utworu „Makumba”. Mocno prześmiewczy, choć powstały w czasach znacznie mniej tolerancyjnych niż obecne. Gdy świat zamienił się w globalną wioskę, a podróżowanie po nim stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, wzrosła otwartość Polaków na przedstawicieli innych ras i kultur. Choć rasistowskie incydenty nadal się w naszym kraju zdarzają, ich natężenie jest znacznie mniejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu.


Pamiętaj, że bycie rasistą nie oznacza zwykłej niechęci żywionej do ludzi o innym kolorze skóry. Rasizm jest bowiem pojęciem znacznie bardziej złożonym i niebezpiecznym, toteż określanie siebie mianem rasisty (jakkolwiek idiotycznie to brzmi) to nie są słowa rzucane na wiatr. Tym bardziej, że za rasizmem stoi nie tylko sama ideologia, ale i czyny z nią związane… Wykorzystaj zatem nasz test do weryfikacji swojej postawy – czy rzeczywiście możesz nazwać siebie rasistą, czy też Twoje poglądy wcale Cię do tegoż grona nie kwalifikują. Mamy nadzieję, że wśród użytkowników naszego serwisu, ta druga grupa osób będzie zdecydowanie liczniejsza.

Ocena testu: 2.3/5 (168 głosy)
Czy jestem rasistą / rasistką

Ważne informacje

Nie jest wyjątkowo odkrywczym stwierdzenie, że rasizm jest zły i że ze wszelkimi jego przejawami należy walczyć. Coraz bardziej postępowemu technologicznie światu nie przystoi zacofanie intelektualne, do którego rasizm bez wątpienia się zalicza. Czy więc na pewno chcesz być tego częścią? W imię czego? Na czarnych kartach historii zapisało się wiele niechlubnych, tragicznych w konsekwencjach czynów, u podstaw których legł właśnie rasizm. Kolejne pokolenia powinny więc z nich wyciągać jakże słuszną naukę o daremności tej podłej ideologii. Ideologii, która zamiast tworzyć – niszczy, niosąc ze sobą wyłącznie ból i cierpienie.

Rozwiąż - Czy jestem rasistą / rasistką !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 12980 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jestem wariatem / wariatką ?
Czy jestem wariatem / wariatką ?
Czy jestem patriotą / patriotką ?
Czy jestem patriotą / patriotką ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem wierząca ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Zegar śmierci - kiedy umrę ?
Zegar śmierci - kiedy umrę ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Olek z Gorlic

Nie jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców, ale przez to bynajmniej nie uważam siebie za rasistę choć niektórzy moi znajomi twierdzą inaczej. Fajnie, że chociaż wy stoicie po mojej stronie.

Jarek z Knurowa

Nigdy nie kryłem swojej niechęci do innych ras, ale mimo to nie nazwałbym siebie jakimś zatwardziałym rasistą jakich pokazują w niektórych filmach. Test jednak chyba rozwiał wszelkie wątpliwości.

Marta z Radlina

Dla mnie wszyscy ludzie są równi, bez względu na kolor skóry - tak wychowali mnie rodzice. Mimo to ciekawa byłam tego testu, pytania okazały się bardzo wnikliwe, ale obiektywne. Skąd Wy je bierzecie?