Czy jestem patriotą / patriotką

Czy jestem patriotą / patriotką - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy jesteś patriotą - sprawdź czy kochasz swój kraj ponad wszystko!

Informacje o teście online

Patriotyzm jest jedną z najistotniejszych postaw obywatelskich. Kształtowaną od wczesnych lat, rozwijaną przez całe życie. Bez miłości do ojczyzny, poświecenia się dla niej, przedłożenia jej dobra ponad własne sprawy, żadne państwo nie przetrwało by w okresach niepokoju. Historia świata pokazuje, że to właśnie w takich chwilach duch patriotyzmu jest w narodzie najsilniejszy, odzywając się wtedy najmocniej daje nadzieję na lepsze jutro. Patriotyzm to jednak nie tylko jednoczenie się w trudnych momentach, bowiem patriotą się jest, a nie bywa.


W obecnych czasach, gdy migracja zarobkowa szczególnie dotyka nasz kraj, nie trudno zauważyć istnienie dwóch swoistych obozów, stojących do siebie w opozycji. Pierwszy to „prawdziwi polscy patrioci” (jak określają siebie w rozmaitych debatach), którzy nie idą na łatwiznę i decydują się zostać w swoim kraju, pomimo tego, że gdzie indzie byłoby im lepiej pod względem ekonomicznym. Drugi to „kochający Polskę na odległość”, którzy nie widzieli dla siebie i swoich rodzin przyszłości w Polsce, dlatego w poszukiwaniu chleba zdecydowali się ją opuścić. My nie oceniamy jednych ani drugich, niech oni ocenią siebie w niniejszym teście patriotyzmu.

Ocena testu: 2.2/5 (134 głosy)
Czy jestem patriotą / patriotką

Ważne informacje

Patriotyzm nie jest domeną któregoś narodu, to postawa uniwersalna, całkowicie niezależna od miejsca zamieszkania czy posiadanego obywatelstwa. Czasami słyszy się opinie, że trudne jest bycie patriotą w danym kraju, podczas gdy gdzie indziej pewnie byłoby to prostsze. Paradoksalnie to właśnie wówczas najłatwiej jest dać wyraz swojej postawy względem własnej ojczyzny. Nie jest sztuką kochać, gdy wszystko układa się pomyślnie – prawdziwą sztuką jest okazać swoją miłość, gdy pod nogami lądują kolejne kłody. Ojczyzna nie potrzebuje bowiem patriotów jedynie na pokaz, ale takich, na których bez względu na okoliczności będzie mogła liczyć.

Rozwiąż - Czy jestem patriotą / patriotką !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 646 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem rasistą / rasistką ?
Czy jestem rasistą / rasistką ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem dobrym kierowcą ?
Czy jestem dobrym kierowcą ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Czy jestem w BIK ?
Czy jestem w BIK ?
Czy jestem w KRD ?
Czy jestem w KRD ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Cena Twoich zwłok
Cena Twoich zwłok
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jesteś psychopatą ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Henryk z Bielska-Białej

Bardzo fajny test, pozwalający szczerze odpowiedzieć sobie na naprawdę ważne pytania. Polecam wszystkich uważającym się za wielkich patriotów. Ciekawe czy w teście tez by tak dobrze wypadli.

Zuza z Raciborza

Kocham swój kraj i uważam się za wielką patriotkę, tak zostałam wychowana i jestem z tego dumna. Dlatego żaden test nie musi mi tego potwierdzać aczkolwiek ten zrobiłam z czystej ciekawości.

Joasia z Sosnowca

Test mnie pozytywnie zaskoczył, bo jego wynik okazał się lepszy od moich oczekiwań. Oczywiście kocham Polskę, ale nie powiedziałabym żebym była wzorem patriotki. A może po prostu się nie doceniałam.