Czy jestem dobrym kierowcą ?

Czy jestem dobrym kierowcą - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje Twoje umiejętnośći kierowania pojazdami - sprawdź czy jesteś dobrym kierowcą!

Informacje o teście online

W Polsce zawodowych kierowców jest pod dostatkiem. Choć nie każdy ma na to odpowiednie dokumenty, to jednak do takiego wniosku można bez problemu dojść poruszając się po drogach naszego pięknego kraju, jak i podczas towarzyskich rozmów na tematy (około)motoryzacyjne. Co jeden, to lepszy kierowca, bardziej znający się na przepisach lub mocniej piętnujący ich absurdy. Siedzący za kółkiem zawsze wie najlepiej, on nie popełnia błędów - przecież to inni są fatalnymi kierowcami, którzy w ogóle nigdy nie powinni nawet pomyśleć o prowadzeniu pojazdu mechanicznego...


Schowaj więc dumę do kieszeni, zapomnij na chwilę o swojej nieomylności za kółkiem i sprawdź się w naszym teście online, który pokaże Ci, czy jesteś naprawdę dobrym kierowcą. Nieważne, jak długo masz prawo jazdy oraz jak wiele kilometrów przejechałeś/aś – zweryfikuj swoją wiedzę i nawyki nabyte za kierownicą (pamiętaj, że wraz ze wzrostem doświadczenia w prowadzeniu pojazdów coraz silniejsze stają się różne przyzwyczajenia, które nie zawsze idą w parze z bezpieczeństwem na drodze). Nie traktuj niniejszego testu jako wyzwania, uznaj go po prostu za wartościową wskazówkę, która może sprawić, że staniesz się jeszcze lepszym kierowcą.

Ocena testu: 2.1/5 (137 głosy)
Czy jestem dobrym kierowcą ?

Ważne informacje

Przechodząc w mniej sarkastyczny ton należy podkreślić, że wyżej wymieniona cecha potrafi być śmiertelnie niebezpieczna. Na drodze zgubna bywa brawura, przecenianie własnych umiejętności, cwaniactwo czy zwykła głupota. Niestety, zdecydowanie za często zdarza się tak, że to inni zostają poszkodowani w wyniku posiadania przez kierowcę jednego (lub kilku) z powyższych atrybutów. Widząc skrajnie niebezpieczne manewry wykonywane przez niektórych kierujących można wysnuć wniosek, jakby wydawało im się, że grają w symulator rajdów samochodowych, w którym po kolejnej kraksie wrócą na start. Niestety, w realnym świecie działa to „trochę” inaczej…

Rozwiąż - Czy jestem dobrym kierowcą ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 209 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Jakie auto do Ciebie pasuje ?
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jesteś psychopatą ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Ile naprawdę masz lat ?
Ile naprawdę masz lat ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru
Test wzroku online
Test wzroku online
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem inteligentna ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Julek z Sanoku

Niedawno zrobiłem prawko, więc z przepisami jestem na bieżąco. Gdy nabiorę doświadczenia i będę inaczej na niektóre sytuacje patrzył, pewnie zrobię ten test ponownie, to będę miał fajne porównanie.

Daniel z Prudnik

Do zrobienia testu namówiłem ojca, który wiecznie ma jakieś uwagi do mojej jazdy. Nie zapomnę jego miny gdy okazało się, że jest gorszym kierowcą ode mnie. Teraz może już da mi spokój za kółkiem.

Ewelina z Kęt

Nie uważam, żby kobiety był gorszymi kierowcami od mężczyzn i m.in. dlatego wykonałam niniejszy test. Momentami było trudniej niż na egzaminie teoretycznym, ale poradziłam sobie całkiem nieźle.