Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?

Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy dobrze wychowujesz swoje dzieci - sprawdź czy twoje metody wychowawcze są prawidowe!

Informacje o teście online

Dzieci są naszym największym skarbem – co do tego nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To im podporządkowujemy swoje życie, bezgranicznie się poświęcamy, robimy dla nich dosłownie wszystko. Chcemy, żeby nasze dzieci miały lepiej od nas, aby omijało je wszelkie zło, które nam się przytrafiło. Uczymy je bycia dobrymi ludźmi i przestrzegamy przed błędami, które sami popełniliśmy. W zamian dostajemy najszczerszy uśmiech na świecie i chwile, dla których naprawdę warto żyć. Wówczas jesteśmy dumni z siebie, z nich, mamy przeświadczenie, że sprawdzamy się w roli rodziców, że dobrze wychowujemy swoje dzieci. No właśnie, czy aby na pewno?


Wbrew pozorom nie jest łatwo stwierdzić, co należy rozumieć przez dobry sposób wychowywania dzieci, bowiem dla każdego może to oznaczać co innego. Oczywiście, są pewne przyjęte zasady i normy społeczne, które należy respektować i na pewno trzeba je wskazać dzieciom. Pamiętajmy, że przez pierwszych kilkanaście lat to my, rodzice, jesteśmy największym autorytetem i wzorem do naśladowania dla naszych pociech (gdybyśmy byli nim przez całe życie – to dopiero byłby sukces). Sprawdźcie więc, jak Wasze metody wychowawcze widzi nasz test.

Ocena testu: 2.0/5 (131 głosy)
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?

Ważne informacje

Większość rodziców stoi na stanowisku, że najlepiej wie, jak ma swoje dzieci wychowywać i co dla nich jest dobre. Nie negujemy tego poglądu, gdyż bezdyskusyjny jest fakt, że to rodzice są dla dzieci najbliższymi osobami i nikt nie zna ich tak dobrze, jak właśnie oni. Nie znaczy to jednak, że w trakcie procesu wychowawczego nie popełnia się żadnych błędów. Bynajmniej, nikt nie ma monopolu na nieomylność, zwłaszcza w tak trudnym i delikatnym temacie, jakim jest wychowywanie dzieci. Ważne jest, aby w ogóle dopuścić do siebie myśl, że być może coś robimy źle, że w ten szczególny sposób wcale nie działamy na korzyść dzieci.

Rozwiąż - Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 173 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Czy Twoje dziecko ma ADHD ?
Czy Twoje dziecko ma ADHD ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Kaja z Przeworska

Jestem w pierwszej ciąży, ale już teraz chciałam sprawdzić czy moje poglądy odnośnie wychowywania dzieci są słuszne, dlatego zrobiłam ten test. Niektórych pytań zupełnie się nie spodziewałam.

Julek z Głuchołaz

Mam 3letnie dziecko, które od pewnego czasu robi co chce. Dużo porad czytałem, ale nie znalazłem w nich podpowiedzi co robię źle. Dzięki znajomemu który podrzucił mi ten test wiem już znacznie więcej.

Edyta z Orzesza

Lubię tego typu quizy, a tym bardziej mnie cieszą, kiedy wyniki są zgodne z moimi oczekiwaniami. Dokładnie tak było w tym przypadku, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że jestem dobrą mamą.