Czy Twoje dziecko ma ADHD ?

Czy Twoje dziecko ma ADHD, objawy ADHD - Darmowe Testy

Nasz internetowy test ADHD uświadomi Cię czy Twoje dziecko ma objawy ADHD. Sprawdź!

Informacje o teście online

ADHD z ang. Attention Deficit Hyperactivity Disorder, a ściślej mówiąc Zespół Nadpobudliwości Psychoruchowej z Deficytem Uwagi określany również inaczej jako Zaburzenia Hiperkinetyczne wiąże się przede wszystkim z brakiem wytrwałości w realizacji zadań wymagających zaangażowania. Dowiedz się czy Twoje dziecko ma ADHD, rozwiąż nasz test i wskaż w sposób prawidłowy zachowania Twojego dziecka - pozwolą one nam ustalić czy Twoja pociecha ma ADHD. Doradzimy Ci jaką pomoc powinnaś zastosować w przypadku swojego dziecka. Nie zwlekaj i poświęć 5 minut na rozwiązanie naszego testu!


Jeżeli uzyskałaś twierdzącą wiadomość na pytanie "czy moje dziecko ma ADHD?" od specjalisty to z pewnością powinnaś / powinieneś zacząć poświęcać dziecku więcej uwagi i cierpliwości. Cierpliwość rodziców wychowujących dziecko z ADHD ma kluczowe znaczenie w kształtowaniu wzorców malucha. Pamiętaj aby w sytuacjach kiedy puszczają Ci nerwy nie okazywać zdenerwowania dziecku gdyż te może powielać Twoje zachowania... W sytuacjach, które Cię przerastają nie działaj impulsywnie i na własną rękę, konsultuj się z lekarzem psychologiem dla dobra dziecka i wykorzystuj otrzymane rady!

Ocena testu: 2.3/5 (221 głosy)
Czy Twoje dziecko ma ADHD ?

Ważne informacje

Twoje dziecko nie może usiedzieć w miejscu, kręci się jak opętane, nie może skupić uwagi oraz zachowuje się agresywnie? Być może ma ADHD - nie lekceważ objawów i sygnałów które wysyła Twoja pociecha! Nad dzieckiem z ADHD można pracować i wykluczyć z biegiem czasu nadpobudliwe i niepożądane zachowania... ADHD występuje dwa razy częściej u chłopców niż u dziewczynek, a sam problem dotyczy 5-7% dzieci. ADHD często mylone jest z opóźnieniem rozwoju, ze względu na to, że dzieci trudniej przyswajają informacje np. w szkole... W przypadku zauważenia symptomów wskazujących na występowania ADHD - skontaktuj się z lekarzem!

Rozwiąż - Czy Twoje dziecko ma ADHD ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 13831 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Ile będę mieć dzieci ?
Ile będę mieć dzieci ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą żoną ?
Czy będę dobrą żoną ?
Czy będę dobrym mężem ?
Czy będę dobrym mężem ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Iwona z Zakopanego

Mam 4 letnie dziecko z którym mam straszne problemy! Moje dziecko nie potrafi utrzymać uwagi i ma problemy z koncentracją. Wasz test pomógł mi zrozumieć problem i dzięki Wam walczymy o to by pomóc Jasiowi.

Adam z Krakowa

Świetny test, konkretnie diagnozuje ADHD na podstawie obserwowanych objawów. Gdyby nie żona to nie zdecydowałbym się wykonać testu. Od 2 miesięcy staramy się pomóc naszej córeczce. Dziękujemy bardzo!

Hanka z Grajewa

Polecam Wasz test czy twoje dziecko ma ADHD, bo to dzięki niemu otworzyłam oczy i zdała sobie sprawę z problemu z jakim boryka się moje dziecko. Teraz jestem bardziej wyrozumiała i słucham rad psychologa!