Czy urodze zdrowe dziecko ?

Czy urodzę zdrowe dziecko - Darmowe Testy

Nasz internetowy test zdrowia uświadomi Cię czy urodzisz zdrowe i pogodne dziecko. Sprawdź!

Informacje o teście online

Chcesz dowiedzieć się czy urodzisz zdrowe dziecko ? Rozwiąż nasz test, a dowiesz się czy Twoja pociecha będzie cieszyła się nienagannym zdrowiem tuż po porodzie. Pamiętaj, że to od Twoich zachowań podczas ciąży zależy w dużej mierze to czy płód nie został w żaden sposób uszkodzony ! W szpitalu tuż po porodzie specjaliści oceniają stan zdrowia noworodka według tzw. skali Apgara, która przyjmuje wartość od 0 do 10 punktów. Im więcej Twoja pociecha otrzyma punktów tym lepiej. Jeżeli zależy Ci na zdrowiu dziecka, nie wykonuj ryzykownych czynności podczas całego okresu ciąży i nie pozwalaj sobie na używki takie jak alkohol, papierosy, mocna kawa, itp.


Będąc w ciąży musisz pamiętać o wystrzeganiu się używek - nie pij alkoholu, nie pal papierosów i nie pij kawy. Pamiętaj, że nawet niewielka ilość alkoholu jest dla dziecka niebezpieczna! Jeżeli chcesz urodzić zdrowe dziecko zadbaj o swoją dietę oraz nie jedz potraw, które są niedozwolone w ciąży... W ciąży groźna dla dziecka jest nawet mocna herbata czy coca-cola... Dbając o siebie, dbasz o dziecko, które rozwija się w twoim łonie! Podczas ciąży zapewnij sobie i maleństwu spokój i unikaj codziennych prac, które mogą zmusić Cię do wysiłku i przemęczenia! Nie martw się swoim stanem i unikaj sytuacji stresowych...

Ocena testu: 2.8/5 (265 głosy)
Czy urodze zdrowe dziecko ?

Ważne informacje

Jeżeli chcesz urodzić zdrowe dziecko, to zacznij troszczyć się o maluszka jeszcze przed tym jak zacznie rosnąć w Twoim brzuszku! Zacznij dbać o swój organizm, by ten mógł dostarczyć bobasowi niezbędnych substancji do prawidłowego rozwoju... Zadbaj o dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki witamin i minerałów jeszcze przed zajściem w ciążę! Pamiętaj o bezwzględnym przyjmowaniu kwasu foliowego oraz innych minerałów, takich jak magnez, żelazo, wapń, jod oraz cynk... Twój organizm będzie potrzebował zbilansowanej diety aby rozwój Twojej pociechy przebiegał prawidłowo. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy czy urodzisz zdrowe dziecko!

Rozwiąż - Czy urodze zdrowe dziecko ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1721 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Kalendarz dni płodnych online
Kalendarz dni płodnych online
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Paulina z Warszawy

Jestem w ciąży już 4 miesiące i Wasz test podtrzymuje mnie na duchu - tzn. wynik testu. Wierzę, że urodzę zdrowego i pogodnego bobasa. Dziękuję za wsparcie!

Monika z Sękocina

Wiem, że podczas ciąży wszystko może się zdążyć dlatego też postępuje zgodnie z Waszymi zaleceniami i dbam o siebie oraz wykonuje regularne zalecane badania w ciąży!

Kinga z Katowic

Dziękuję za uświadomienie mnie, że nie powinnam pić alkoholu nawet w śladowych ilościach... Myślałam, że jedna lampka wina nie zaszkodzi, jeszcze raz dziękuje.