Jak będzie wyglądało moje dziecko ?

Jak będzie wyglądało Twoje dziecko - Darmowe Testy

Nasz internetowy test wskaże Ci przybliżony wygląd Twojego dziecka - sprawdź!

Informacje o teście online

Cały czas zastanawiasz się jak będzie wyglądało Twoje dziecko? Pozwól, że przybliżymy Ci trochę faktów na temat wyglądu Twojego dziecka. Komórka jajowa każdej kobiety posiada połowę informacji genetycznej dziecka, plemnik natomiast jest odpowiedzialny za drugą połowę. W wyniku stosunku seksualnego łączą się one i powstaje nowe życie: pełna baza danych o wyglądzie, cechach charakteru, osobowości i uzdolnieniach dziecka. Już w tym momencie wiadomo jak będzie wyglądało nasze dziecko i czy za 9 miesięcy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka. Wygląd Twojego dziecka zależy od genów rodziców oraz dalszych przodków!


Czy już znasz odpowiedź na pytanie jak będzie wyglądało moje dziecko? Jesli nie, przeczytaj dalsze informacje i rozwiąż nasz test. Analogiczna sytuacja wystepuje również w przypadku koloru włosów Twojej pociechy, o kolorze włosów decydują również geny! Jeśli przeważają geny panujące to włosy przybierają ciemną barwę, jeśli zaś recesywny to wyraźne i jasne. Np. jeśli rodzice posiadają blondyn owłosienie to wiadomo, że dziecko będzie posiadało podobny kolor włosów do rodziców. kolor włosów u dziecka może uledz zmianie w okresie dorastania. Dzieci ponadto dziedziczą po swoich rodzicach oraz dalszych krewnych gatunek skóry, a także jej kolor. Jeżeli po przeczytaniu powyższego ciągle chodzi ci po głowie pytanie "jak będzie wygladać moje dziecko" to rozpocznij nasz test i odpowiedz sobie na pytanie dotyczące wyglądu Twojego dziecka. Nasz system do opracowania zdjęcia Waszego dziecka wykorzystuje zaawansowane mechanizmy analizowania i generowania twarzy. Uzyskaj wynik w kilka minut na bazie analizy zdjęc i sprawdź jaka jest odpowiedź na pytanie - jak będzie wyglądało moje dziecko, które zadajesz sobie podświadomie już od dłuższego czasu!

Ocena testu: 2.9/5 (342 głosy)
Jak będzie wyglądało moje dziecko ?

Ważne informacje

Rozwijające się dziecko w brzuszku matki ma połowę genów matki i połowę ojca. Teoretycznie powinno więc być w połowie podobne do matki i w połowie do ojca. A przecież na pewno z własnych obserwacji wiesz, że taka sytuacja się właściwie nie zdarza, bo każde z nas mniej lub bardziej przypomina któregoś z rodziców, dziadków lub dalszych przodków. Czy wiesz dlaczego tak się dzieje? Rodzice dziecka mają swoje geny od swoich rodziców, a ci dostali je od swoich rodziców, a ci z kolei od swoich... Geny przekazywane są z pokolenia na pokolenie... Oprócz genotypu i cech dziedziczonych po dziadkach i rodzicach każdy płód rozwija się we własny indywidualny sposób w łonie matki. podczas 9 miesięcy ciąży na Twoje nienarodzone dziecko odziaływuje szereg czynników które kształtują jego późniejszy wygląd. Ogromne znaczenie ma budowa ciała matki, jej wzrost oraz budowa ciała ojca, bowiem natura działa tak, by dziecko miało jak najprostszą drogę przyjścia na świat. Drobne i niskie kobiety zwykle rodzą nieduże dzieci. Warto wiedzieć, że o wielu własnościach wyglądu Waszego dziecka będą odpowiadały mocniejsze geny. Najmocniejsze geny zdecydują o kolorze oczu, włosów, kolorze cery, długości rzęs, a także będą miały wpływ na budowę i wygląd warg, czy też długość dłoni oraz kończyn górnych i dolnych. Pamiętaj, że to genotyp określi jak będzie wyglądało Twoje dziecko! Barwa oczu dziecka zależy od genów panujących i recesywnych rodziców, gdy np. rodzice posiadają niebiańskie oczy, dziecko nie będzie posiadało piwnych (prawdopodobieństwo wystąpienia piwnego koloru będzie bardzo niskie), gdyż nie zajdzie w takim przypadku możność przekazania dziecku genów przeważających. Warto widzieć, że funkcjonowanie genów panujących ma ogromny wpływ na to jak będzie wyglądało Wasze dziecko. Geny recesywne zaś, uwypuklają się w wyglądzie zewnętrznym dziecka, muszą występować w parze, dlatego po jednym musi oddać dziecku każdy z rodziców...

Rozwiąż - Jak będzie wyglądało moje dziecko ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 79524 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Ile będę mieć dzieci ?
Ile będę mieć dzieci ?
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Asia z Koszalina

Jak tylko zaszłam w ciążę to ciekawość nie pozwalała mi spać, za wszelką cenę chciałam wiedzieć czy urodzę dziewczynkę czy chłopca, jak moje dziecko będzie wyglądało. Już wiem, przecudne!

Klaudia z Malborka

Byłam już w 8 miesiącu jak zdecydowałam się na ten test ;) Mój chłopak tylko powtarzał, że na pewno będzie śliczne bo nasze ;) Miał rację, jestem już po porodzie i dziecko jest cudowne. Dzięki!

Edyta z Warszawyi

Od kilku dni zdjęcie dziecka jakie mi wyszło w Waszym teście mam w ramce w sypialni. Do porodu coraz bliżej, a to zdjęcie dodaje mi siły i nastawia mnie bardzo, bardzo pozytywnie do porodu :)