Do kogo będzie podobne moje dziecko ?

Do kogo będzie podobne moje dziecko - Darmowe Testy

Nasz internetowy test wyglądu dziecka wskaże Ci do kogo będzie podobne Twoje dziecko - sprawdź!

Informacje o teście online

Na pewno nie od dziś zastanawiasz się do kogo będzie podobne Twoje dziecko. Do Ciebie, taty, a może dziadków z jednej lub z drugiej strony... Otóż jeżeli chcesz dowiedzieć się do kogo będzie podobna Twoja pociecha to przygotuj zdjęcia najbliższych i sprawdź w jakim stopniu Twoje dziecko odziedziczy cechy po rodzicach i dziadkach. Dziedziczeniem cech zajmuje się genetyka dlatego też, przy opracowywaniu algorytmu porównującego cechy budowy ciała wspieraliśmy się badaniami najznakomitszych genetyków. Dzięki miesiącom testów możecie bez obaw sprawdzać w naszym teście online do kogo będą podobne Wasze pociechy!


Dowiedz się w kilka minut do kogo będzie podobne Twoje dziecko rozwiązując nasz test podobieństwa do rodziców! Przed rozpoczęciem naszego internetowego testu pamiętaj aby się do niego odpowiednio przygotować! Wybierz wyraźne zdjęcie swoje i swojego partnera / partnerki oraz Waszych rodziców. Zdjęcia będą niezbędne do porównania waszych Twarzy i wyodrębnienia w nich cech dziedziczonych, które może nabyć Wasze dziecko. Analiza Tworzy jest niezbędnym elementem za pomocą którego istnieje możliwość określenia do kogo będzie podobne dziecko.
Ocena testu: 2.7/5 (238 głosy)
Do kogo będzie podobne moje dziecko ?

Ważne informacje

Sprawdź do kogo będzie podobne Twoje dziecko... Dowiedz się po kim Twoje dziecko odziedziczy wygląd i czyje geny będą miały charakter dominujący. Pamiętaj, że genotyp jaki odziedziczy Twoje maleństwo to mieszanka genów matki i ojca oraz dalszych przodków (wy swoje geny posiadacie również od rodziców). Zastanawiasz się w ogóle jak to wszystko działa? Spieszymy już z wyjaśnieniem. Mamy dwa typy genów - geny określane mianem dominujących i recesywne... Gdy gen recesywny (słabsze) spotkają się z dominującymi, to prawdopodobnie dominujące zwyciężą i wpłyną na wygląd Twojej pociechy...
Rozwiąż - Do kogo będzie podobne moje dziecko ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 2183 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Kalkulator grupy krwi dziecka
Kalkulator grupy krwi dziecka
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Jakie wybrać imię dla chłopca ?
Jakie wybrać imię dla chłopca ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Kasia z Krakowa

Rewelacyjne! Dzięki Wam dowiedziałam się do kogo będzie podobna moja Natalka - wykapana mamunia od zawsze i na zawsze, kilka elementów pewnie dostanie po tacie, ale najważniejsze że będzie podobna do mamy :)

Patrycja ze Słupska

Sceptycznie podchodziłam do takich testów, aż do tego momentu. Jestem zdziwiona skąd i jak wyciągacie takiej informacje. Moja mała ma już 3 lata i widać bez testu do kogo jest podobna a test to po prostu potwierdził.

Urszula, z Warszawy

Ciekawe :) Na razie ciężko mi zweryfikować wynik Waszego testu, ale już niebawem dowiem się czy mówicie prawdę, mam nadzieję że tak - patrząc na inne opinie. Dam znać do kogo będzie podobne moje dziecko !