Kalkulator terminu porodu, kiedy urodzisz dziecko ?

Kalkulator terminu porodu - kiedy urodzisz - Darmowe Testy

Nasz internetowy kalkulator terminu porodu wskaże Ci kiedy będzie miał miejsce poród - sprawdź kiedy urodzisz!

Informacje o teście online

Chcesz się dowiedzieć kiedy urodzisz i kiedy wypadnie termin porodu Twojego dziecka? Sprawdź kalkulator terminu porodu! Pozwól, że sprawdzimy kiedy urodzisz za pomocą kalkulatora terminu porodu. Rozwiąż nasz test i poznaj przybliżony oraz orientacyjny termin porodu. Korzystając z kalkulatora terminu porodu pamiętaj o wskazywaniu poprawnych odpowiedzi zgodnych ze stanem faktycznym. Wynik badania kalkulatorem daty terminu porodu zależy od poprawności udzielanych odp. Kalkulator terminu porodu analizuje kluczowe aspekty Twojego cyklu miesiączkowego oraz tego kiedy wystąpił po raz ostatni...


Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży pierwsze pytania jakie przychodzą jej do głowy to który to tydzień oraz kiedy jest termin spodziewanego porodu . Dzięki odpowiedziom na te nurtujące pytania kobieta ma czas przygotować się na powitanie nowego członka rodziny. W czasie 40 tygodni ciąży należy umówić się na wizyty u ginekologa oraz zrobić wszystkie niezbędne badania. Poznając dzień rozwiązania ciąży będziesz wiedziała ile masz czasu na urządzenie pokoiku oraz skompletowania wyprawki dla niemowlaka. Rozwiąż test planowanego terminu porodu online i przygotuj się na powitanie dziecka na świecie wraz ze swoim partnerem.

Ocena testu: 2.3/5 (164 głosy)
Kalkulator terminu porodu, kiedy urodzisz dziecko ?

Ważne informacje

Przyjmuje się, że długość ciąży to 40 tygodni (280 dni), licząc od dnia ostatniej miesiączki, jeśli okres był regularny i pojawiał się co 28-30 dni. Jeżeli miesiączki nie były regularne termin porodu nie można wyliczyć precyzyjnie. Pamiętaj, że jedynie 5% kobiet rodzi w terminie, mimo to z dość dużą precyzją można obliczyć przybliżony termin porodu dziecka. Rozwiązanie ciąży może nastąpić 2 tygodnie przed przewidywanym terminem porodu, jak i 2 tygodnie po. Rozwiązując test terminu porodu powiemy Ci kiedy nastąpi ten wyjątkowy dzień. Wystarczy, że wpiszesz datę ostatniej miesiączki oraz długość cyklu menstruacyjnego.

Rozwiąż - Kalkulator terminu porodu, kiedy urodzisz dziecko ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1135 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Chłopiec czy dziewczynka ?
Chłopiec czy dziewczynka ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
Czy będziesz mieć problemy z ciążą ?
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
W którym tygodniu ciąży jesteś ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Ile będę mieć dzieci ?
Ile będę mieć dzieci ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?
Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Emilia z Dukli

Test upewnił mnie w tym co usłyszałam od lekarza prowadzącego ciąże. Pokryliście się z terminem wskazanym u ginekologa - winszuje precyzyjności ;) Test zrobiłam z ciekawości, żeby sprawdzić czy faktycznie działa... Działa!

Barbara z Wieliczki

Z Waszego testu skorzystałam od razu jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży - jeszcze przed wizytą u ginekologa… Doskonale policzyliście termin porodu, a lekarz tylko potwierdził przedstawiony przez Was termin. Polecam!

Alicja z Sieniawy

Wasze narzędzie bardzo precyzyjnie pozwala określić termin porodu, jak Wy to robicie? Margines błędu wyniósł tylko 3 dni, a to malutko ;) Poleciłam Wasz test wszystkim koleżankom spodziewającym się porodu dziecka!