W którym tygodniu, miesiącu ciąży jesteś ?

W którym tygodniu lub miesiącu ciąży jesteś - Darmowe Testy

Nasz internetowy test tygodnia i miesiąca ciąży uświadomi Cię w którym tygodniu ciąży jesteś. Sprawdź!

Informacje o teście online

Chcesz się dowiedzieć w którym tygodniu ciąży jesteś oraz poznać szczegóły dotyczące tygodnia ciąży w którym jesteś, rozwiąż nasz test - "tygodnie ciąży, w którym tygodniu ciąży jesteś"? Sprawdź tydzień ciąży w którym jesteś i dowiedz się jakie zmiany zachodzą w Twoim organizmie - pamiętaj o szczerym odpowiadaniu na pytania, gdyż poprawność wyniku oraz diagnoza tygodnia ciąży w którym jesteś zależy od udzielanych odpowiedzi. Ciąża dzieli się na 9 miesięcy, 3 trymestry oraz 40 tygodni. każdy tydzień ciąży stanowi swoista opowieść o tym jak rozwija się życie i jak ewoluuje z komórki do złożonego wielokomórkowego organizmu.


Pamiętaj, że ciąża to czas szczególny w Twoim życiu i w tym okresie powinnaś zrezygnować z wszelkich nałogów! Jak tylko potwierdzisz fakt zajścia w ciążę niezwłocznie odstaw alkohol, papierosy oraz kawę! Pamiętaj o zdrowym odżywianiu się oraz śnie na który będziesz miała teraz większe zapotrzebowanie! Zacznij obserwować jak rozwija się Twoje dziecko w konkretnym tygodniu i miesiącu ciąży - istnieją bowiem bardzo wiele fachowych kalendarzy tygodni ciąży, które pomogą Ci śledzić rozwój malucha dorastającego w Twojej macicy...

Ocena testu: 2.1/5 (187 głosy)
W którym tygodniu, miesiącu ciąży jesteś ?

Ważne informacje

Sprawdź w którym tygodniu ciąży jesteś i dowiedz się więcej o tym jak rozwija się Twoje dziecko. Ciąża zwykle trwa 10 miesięcy księżycowych, w których każdy ma 28 dni, a więc łącznie 280 dni! Obliczonym w naszym teście online tygodniem ciąży będzie posługiwał się lekarz, który będzie prowadził Twoją Ciążę! Pamiętaj, żeby nie mylić wieku zapłodnieniowego z tygodniami ciąży, które są obliaczne za pomocą reguły Naegelego. Wiek zapłodnieniowy liczony jest od momentu zapłodnienia, zaś w przypadku reguły Naegelego ciąża rozpoczyna się pierwszego dnia ostatniej miesiączki i to tą metodę będzie wykorzystywał lekarz prowadzący Twoją ciążę!

Rozwiąż - W którym tygodniu, miesiącu ciąży jesteś ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1194 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Test ciążowy online
Test ciążowy online
Kalkulator daty zapłodnienia
Kalkulator daty zapłodnienia
Kalendarz dni płodnych online
Kalendarz dni płodnych online
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Kalendarz dni płodnych online
Kalendarz dni płodnych online
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Ile będę mieć dzieci ?
Ile będę mieć dzieci ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Klara z Rymanowa

Bardzo interesujące narzędzie pozwalające policzyć w który to tydzień ciąży. Oprócz wyliczenia tygodnia ciąży test prezentuje bardzo rozbudowany opis tego co się w konkretnym tygodniu ciąży dzieje i jak się rozwija dziecko.

Teresa z Pszczyny

Ciekawie zaprezentowane wyniki odpowiadające tygodniowi ciąży pozwalające szybko ustalić jakie zmiany zachodzą w organizmie kobiety podczas ciąży. Szczerze polecam test w którym tygodniu ciąży jesteś!

Aneta z Mikołowa

Dzięki waszej aplikacji szybko i skutecznie mogę sprawdzić w którym tygodniu ciąży jestem i jak rozwija się moje dziecko w poszczególnym okresie mojej ciąży - bardzo fajne narzędzie, polecam serdecznie, bo warto skorzystać!