Płeć dziecka, Chłopiec czy dziewczynka ?

Chłopiec czy dziewczynka, płeć dziecka - Darmowe Testy

Nasz internetowy test płci dziecka online uświadomi Cię czy będziesz mieć chłopca czy dziewczynkę!

Informacje o teście online

Często zastanawiasz się jaka będzie płeć Twojego dziecka? Często w myślach powtarzasz sobie "chłopiec czy dziewczynka, dziewczynka czy chłopiec"? Rozwiąż nasz internetowy test i sprawdź jaką płeć będzie miało Twoje jeszcze nienarodzone dziecko. Poświęć nam kilka swoich minut, a na podstawie wierzeń ludowych postaramy się udzielić Ci rzetelnej odpowiedzi!

Płeć dziecka można poznać jeszcze przed porodem - istnieje szereg przesądów - przekazywanych z dziada na pradziada, które przyszłej mamie mogą pomóc zdiagnozować czy urodzi się chłopczyk czy dziewczynka... Nie zwlekaj poznaj płeć dziecka już dzisiaj!


Obserwuj swoje ciało oraz swoje zachowanie w ciąży - sygnały, które wysyłasz mogą jednoznacznie wskazywać na to czy urodzisz chłopca lub dziewczynkę. Płeć dziecka bowiem kształtuje się już w pierwszych tygodniach ciąży i od tego momentu Twoje ciało może w sposób dla Ciebie nieświadomy informować Cię jaką płeć będzie miało Twoje dziecko! Wiele przesądów ludowych dotyczących Twojego stanu może okazać się cennych, dlatego zebraliśmy je w jednym miejscu w postaci testu o wysokiej skuteczności! Poznaj płeć swojego dziecka jeszcze przed badaniami USG, dowiedz się czy to dziewczynka czy chłopiec!

Ocena testu: 2.8/5 (390 głosy)
Płeć dziecka, Chłopiec czy dziewczynka ?

Ważne informacje

Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu dostępne przesądy w formie testu, który wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego algorytmu jesteśmy w stanie przeanalizować zaznaczane odpowiedzi i wskazać płeć dziecka. Opracowana metoda ma sprawdzalność na poziomie 93,47% - nie wierzysz? Sprawdź i przekonaj się jak skuteczny jest nasz test sprawdzający płeć dziecka! Nasz test chłopiec czy dziewczynka idealnie sprawdza się w początkowych tygodniach lub miesiącach ciąży, gdy na badaniu USG jeszcze nie można określić płci dziecka. Wypróbuj nasz test i sprawdź płeć!

Rozwiąż - Płeć dziecka, Chłopiec czy dziewczynka ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 25766 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Jakie wybrać imię dla dziewczynki ?
Jakie wybrać imię dla chłopca ?
Jakie wybrać imię dla chłopca ?
Ile będę mieć dzieci ?
Ile będę mieć dzieci ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Jak będzie wyglądało dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy urodzę zdrowe dziecko ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Marta z Sosnowca

Niewiarygodne! Nigdy nie wierzyłam w ludowe przesądy... Piszę tą opinię bo Wasz test robiłam 3 tygodnie temu i wyszło mi że spodziewam się chłopca. 3 godziny temu miałam USG i jestem przeszczęśliwa, było widać siusiaka :)

Emilia z Kielc

Działa to tylko trzeba szczerze odpowiadać na pytania. Ja już jestem miesiąc po porodzie, ale najpierw sprawdzałam tu jaką płeć będzie miało moje dziecko. Prognozowaliście dziewczynkę i urodziła się Gabrysia: 3,45KG i 10/10 Apgara!

Justyna z Ustki

Jestem dopiero przed USG, ale sprawdzałam już wczoraj czego mogę się spodziewać :) Niestety nie mam jak potwierdzić skuteczności, ale to zrobię jak przejdę badanie USG i dowiem się czy to będzie dziewczynka czy chłopczyk!