Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo ?

Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo - Darmowe Testy

Nasz internetowy test rozwoju dziecka uświadomi Cię czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo. Sprawdź!

Informacje o teście online

Prawidłowy rozwój dziecka to kluczowy aspekt dorastania każdego niemowlaka, przedszkolaka oraz dziecka w wieku szkolnym. Jeżeli uważasz, że Twoje dziecko rozwija się nieprawidłowo, to rozwiąż nasz krótki test rozwojowy dziecka online i dowiedz się czy Twoje obawy są zasadne. Poświęć na rozwiązanie testu 5 minut i sprawdź czy Twoje dziecko dobrze się rozwija. Pamiętaj, żeby nie porównywać dzieci! 2 zupełnie zdrowe pociechy w tym samym czasie mogą poosiadać różne umiejętności. Wiedz, że tylko 1/2 dzieci rozwija się zgodnie z tzw. wiekiem kalendarzowym, 1/4 zdobywa nowe umiejętności szybciej, a 1/4 wolniej.


Jeżeli jesteś w trakcie ciąży pamiętaj bezwzględnie o przestrzeganiu wyznaczonych przez ginekologa prowadzącego ciążę terminów badań lekarskich sprawdzających Twój stan zdrowie oraz rozwój maluszka rosnącego w Twoim brzuszku! W trakcie ciąży wystrzegaj się używek takich jak alkohol, papierosy, mocna herbata oraz kawa - maja bowiem bardzo negatywny wpływ na rozwijające się dziecko! W przypadku kiedy martwisz się o prawidłowy rozwój dziecka już narodzonego niezbędne mogą okazać się specjalistyczne badania Twojej pociechy...

Ocena testu: 2.8/5 (277 głosy)
Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo ?

Ważne informacje

Sprawdź swoje dziecko w naszym teście i dowiedz się czy Twoja ukochana pociecha rozwija się dobrze i prawidłowo... Na każdym etapie życia dziecko rozwija się inaczej, niektóre dzieci rozwijają się szybciej inne natomiast wolniej odstając od rówieśników - nie zawsze oznacza to jednak nieprawidłowy rozwój Twojego dziecka. Dziewczynki rozwijają się zdecydowanie szybciej od chłopców - zaczynają szybciej trzymać główkę samodzielnie, chodzić i mówić... W przypadku kiedy zauważysz nieprawidłowości u swojej pociechy nie zwlekaj z wizytą u specjalisty - taka wizyta może mieć zbawienny wpływ na Twoje dziecko!

Rozwiąż - Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 616 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Kalkulator grupy krwi dziecka
Kalkulator grupy krwi dziecka
Kalkulator daty zapłodnienia
Kalkulator daty zapłodnienia
Horoskop ciążowy online
Horoskop ciążowy online
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kim będzie dziecko jak dorośnie ?
Kalendarz dni płodnych online
Kalendarz dni płodnych online
Kalkulator terminu porodu online
Kalkulator terminu porodu online
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy będę dobrą/złą mamą ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Czy dobrze wychowujesz swoje dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?
Do kogo będzie podobne dziecko ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Robert z Stawigudy

Zwróciliście mi uwagę na kilka niepokojących zachowań mojego dziecka - dziękuję. Będę je baczniej obserwował i w najbliższym czasie udam się do specjalisty.

Justyna, z Wołomina

Po Waszej diagnozie byłam u lekarza - potwierdziło się to przed czym mnie ostrzegaliście. Jestem pełna podziwu, że to co mi wyszło się sprawdziło. Polecam!

Krystyna z Warszawy

Strach przed pójściem do lekarza z dzieckiem jest większy niż zrobienie testu na Waszej stronie, ale po wyniku musze iść do lekarza dla dobra mojego synka.