Czy jestem emo ?

Czy jestem emo / emoludkiem - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię czy jesteś emoludkiem - sprawdź czy jesteś emo!

Informacje o teście online

Określenie "Emo" odnosi się do stylu, mody ale i muzyki post HardCore, Pop Punk, EmoCore a także MetalCore i DeathCore.. "Emoludkiem" zaś określa się osoby, które wpasowują się w specyficzny styl bycia i ubierania się. Oba te terminy mimo iż bardzo często egzystują na jednej płaszczyźnie oznaczają zupełnie co innego, dlatego też błędem jest przyrównywanie emo do emoludka i odwrotnie. Słowo emo pochodzi od wyrażenia "emocje", bardzo często jednak wykorzystywane jest nie w ujęciu czegoś emocjonującego, a czegoś co ma negatywne znaczenie.


Termin emo wziął się od spontanicznego i wyrazistego okazywania uczuć w czasie występów, obecnie wykorzystywany jest w języku slangowym i oznacza w dużym uproszczeniu ludzi nieprzystosowanych do życia, odmiennych oraz nieempatycznych, co oczywiście nie jest prawdą. Aby przekonać się czy jesteś emo / emoludkiem wystarczy, że rozwiążesz nasz krótki test. Zweryfikujemy czy możesz być postrzegany/a jako emo. Poświęć kilka minut, udzielając starannych odpowiedzi na pytania zawarte w teście i potwierdź lub wyklucz to czy jesteś emoludkiem... Gwarantujemy 100% anonimowości oraz obiektywności przeprowadzanego testu.

Ocena testu: 2.1/5 (157 głosy)
Czy jestem emo ?

Ważne informacje

Określenia emo używa się w odniesieniu do osobowości i cech danej osoby. Osoby, którym przypisuje się określenie emo są zwykle bardzo wrażliwe, emocjonalne, zamkniętą w sobie, nieśmiałe, ponure i ciche. Zwykle ludzie, którzy wpasowują się w ten nurt cechują się mroczną aurą, która bardzo często jest uzewnętrzniana poprzez bardzo silny i mroczny makijaż oraz drapieżne fryzury. W świecie emo istotny jest również styl ubierania się - koniecznie ciemny i prowokujący. Muzyka również ma olbrzymie znaczenie, bo to od niej wszystko się zaczyna i w jej otoczeniu wszystko się toczy... Nie zwlekaj przekonaj się już teraz czy jesteś emo / emoludkiem – rozwiąż nasz test!

Rozwiąż - Czy jestem emo ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1035 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jesteś psychopatą ?
Wirtualny stylista online
Wirtualny stylista online
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem wierząca ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Patryk z Ustronia

Mam indywidualny styl ubierania się, słucham niekomercyjnej muzyki, która nie każdemu przypada do gustu... Często słyszę wśród znajomych określenie Emo... Postanowiłem sprawdzić się w Waszym teście i ku mojemu zaskoczeniu wszystko jest ok :)

Marta z Oświęcimia

Wasz test zrobiłam z czystej ciekawości, po tym jak tato nazwał mnie emoludkiem w żarcie... Wynik testu mnie trochę przeraził - jestem emoludkiem. Nie chcę być tak postrzegana, dlatego skorzystam z Waszych cennych porad i zmienię to jak jestem postrzegana!

Jagoda z Świecia

Nigdy nie wierzyłam w taki emo test online... Do Waszego testu przekonała mnie koleżanka, która już go wykonywała. Zrobiłam go głównie dlatego, że chciałam się porównać... Zaskoczyliście mnie i za to macie duży plus! Szczerze polecę Was swoim znajomym :)