Test na dziewictwo - czy jestem dziewicą ?

Czy jestem dziewicą, test na dziewictwo - Darmowe Testy

Nasz test na dziewictwo uświadomi Cię czy nadal jesteś dziewicą - sprawdź czy zachowałaś cnotę!

Informacje o teście online

W dzisiejszych czasach dziewictwo nie jest trendy. Nastolatki dokonują inicjacji seksualnej coraz wcześniej, częściej również zmieniają partnerów, niż miało to miejsce jeszcze choćby kilkanaście lat temu. Wzorce zachowań czerpią z internetu i programów nadawanych przez MTV, nie zaś od zapracowanych rodziców nie mających dla nich czasu czy szkoły, która przestała pełnić rolę wychowawczą. W tej sytuacji, skoro nastolatkami nie ma kto odpowiednio pokierować i nakreślić im godnych przestrzegania wartości, dokonują oni tego sami, wybierając to, co wydaje im się atrakcyjne...


Niniejszy test może niektórym wydać się kontrowersyjny lub wręcz bezsensowny - przecież to każda dziewczyna sama najlepiej wie, czy wciąż jest dziewicą, więc niepotrzebne do stwierdzenia tego są żadne testy online. Trudno się z taką tezą nie zgodzić, dlatego proponujemy nieco inne spojrzenie na to zagadnienie. Często bowiem osoby bardzo nieśmiałe, delikatne, wrażliwe, nazywane są pogardliwie „cnotkami”. Niektóre z nich są na tyle mądre, żeby puszczać te inwektywy mimo uszu, lecz nie wszystkie to potrafią. Wykonując nasz test możesz więc sprawdzić, jak Twoje przekonania prezentują się na tle psychologiczno-socjologicznych norm.

Ocena testu: 2.2/5 (127 głosy)
Test na dziewictwo - czy jestem dziewicą ?

Ważne informacje

Akt inicjacji seksualnej jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, zostającym w pamięci na zawsze (pod warunkiem doświadczenia go przy pełnej świadomości umysłu). Szczególny stosunek do niego wykazuje płeć piękna, która gotowość fizyczną ku niemu osiąga znacznie wcześniej niż psychiczną. Pamiętaj więc, że decyzja o podjęciu tego kroku powinna być tylko i wyłącznie Twoja, to Ty musisz być na niego w pełni gotowa. Jeżeli targają Tobą wątpliwości, nie ulegaj presji - to Twoje ciało, Twoje życie. Zrozumienie tego będzie świadczyło o naprawdę wysokiej dojrzałości, którą nie wszyscy mogą się pochwalić.

Rozwiąż - Test na dziewictwo - czy jestem dziewicą ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 5428 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem lesbijką ?
Czy jestem lesbijką ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy on / ona mnie kocha ?
Czy on / ona mnie kocha ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy jesteś królową imprez ?
Czy jesteś królową imprez ?
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy mu się podobam ?
Czy mu się podobam ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Alicja z Sułkowic

„Test na dziewictwo” wydał mi się tak niedorzeczny albo nawet głupi, że z ciekawości postanowiłam go zrobić. Spodziewałam się jakiejś głupoty rodem z Bravo Girl, a tu naprawdę miła niespodzianka.

Ada z Ropczyc

Ponoć prawdziwa cnota krytyk się nie boi, więc dziewczyny nie bójcie się, tylko śmiało róbcie test, jeśli się wahacie i potrzebujecie niezależnego potwierdzenia czy już przyszedł na was właściwy czas.

Kaja z Czeladzi

Mogę powiedzieć jedno - Wasz test nie kłamie. Nie zdradzę co mi pokazał, ale na pewno wynik był zgodny z prawdą. Aż się zdziwiłam, bo nie wierzyłam w to. Wróżbita Maciej jest przy Was kiepski.