Czy jestem lesbijką / homoseksualistką ?

Czy jestem lesbijką / homoseksualistką - Darmowe Testy

Nasz internetowy test orientacji seksualnej uświadomi Cię czy jesteś lesbijką. Sprawdź swoją orientację seksualną!

Informacje o teście online

Lubisz bardziej dziewczyny niż chłopców? Myślisz że jesteś lesbijką? Od uzyskania informacji czy jesteś lesbijką dzieli Cię tylko kilkanaście starannie dobranych i przygotowanych pytań... Sprawdź nasz test i uzyskaj odpowiedź na pytanie "Czy jestem lesbijką"? Prawdopodobnie pierwszą lesbijką była Safona z wyspy Lesbos której przypisuje się uwielbianie kobiet. Dzisiejsza lesbijka to kobieta wyzwolona, twardo stąpająca po ziemi. Wiele kobiet marzy o "bliskich kontaktach" z innymi przedstawicielkami swojej płci, ale nie decydują się przenosić tych fantazji w rzeczywiste relacje ze względu na obawy związane z odbiorem takiego związku przez społeczeństwo.


Kobiety rozwijają się szybciej od mężczyzn i na pewnym etapie życia może pojawić się zainteresowanie przedstawicielkami tej samej płci - nie jest to jednak nic złego. Obecnie, z dnia na dzień rośnie grono kobiet które za partnera życiowego obierają kobietę a nie mężczyznę... Dzieje się tak ze względu na większe zróżnicowanie społeczeństwa oraz rosnącą tolerancję do związków homoseksualnych... W dzisiejszych czasach bycie lesbijką nie oznacza całkowitego wykluczenia ze społeczeństwa! Jeżeli ciągle zadajesz sobie pytanie - czy jestem lesbijką?, to sprawdź swoją orientację seksualną!

Ocena testu: 2.8/5 (335 głosy)
Czy jestem lesbijką / homoseksualistką ?

Ważne informacje

Homoseksualizm - uwielbienie tej samej płci w dzisiejszych czasach nie jest niczym nadzwyczajnym jednak w wielu krajach osoby o odmiennej orientacji seksualnej są dyskryminowane... Kobiety zdecydowanie mają łatwiej - tolerancja związków kobiecych jest wyraźnie większa niż męskich. Związki kobiety z kobietą cechuje się znacznie większą aprobatą... Jednak w wielu przypadkach to nie aprobata społeczeństwa jest największym problemem... Problem tkwi w aprobacie Państwa oraz Kościoła - obie te instytucje nieprzychylnie patrzą na związki partnerek tej samej płci dyskredytując je na każdym kroku...

Rozwiąż - Czy jestem lesbijką / homoseksualistką ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 36934 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Czy jesteś królową imprez ?
Czy jesteś królową imprez ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem zboczona / zboczony ?
Czy jestem zboczona / zboczony ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Weronika z Korsz

Całowałam się namiętnie z przyjaciółką - cała sytuacja była bardzo spontaniczna. Następnego dnia nie wiedziałam co o tym myśleć bo bardzo mi się to podobało. Wykonałam Wasz test i dziękuję za to, że uświadomiliście mnie co się ze mną dzieje!

Urszula z Łeby

Podobają mi się mężczyźni, ale od jakiegoś czasu fantazjowałam o chwilach sam na sam z kobietą. Nie wiem czy to normalne, dlatego w wyszukiwarce trafiłam na Wasz test. Rozwiązałam go w kilka minut i jestem trochę spokojniejsza...

Iwona z Ciechanowa

Wasz test poleciła mi przyjaciółka, która chciała chyba wybadać czy może do mnie startować ;) Heh jestem heteryczką i cieszę się z tego bo wolę jednak facetów niż kobiety. Będę musiała ją teraz rozczarować - ciekawe jak na to zareaguje ;)