Czy jestem zboczona / zboczony

Czy jestem zboczona / zboczony - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy jesteś zboczuchem - dowiedz się czy jesteś zboczona / zboczony!

Informacje o teście online

Znacie to określenie, iż każdy ma jakieś zboczenie? Stosowane jest przeważnie bez wcześniejszej analizy i rozbierania go na czynniki pierwsze. Mało kto, wymawiając je, zastanawia się nad psychicznym czy medycznym podłożem zboczenia, traktując je niewinnie, żartobliwie. My również nie zamierzamy rozwodzić się nad naukowymi tezami - zostawiając je ekspertom, skupiamy si ę na nieco bardziej humorystycznym podejściu do tematu, wszak uważamy, że nie zawsze trzeba wszystko traktować śmiertelnie poważnie. Dlatego też przygotowaliśmy niniejszy test, przeznaczony dla wszystkich zboczeńców :)


Nuda i rutyna są zabójcze dla namiętności, tak potrzebnej w każdym związku. Popularnym pomysłem na walkę z nimi jest stosowanie urozmaiceń w sypialni (lub wręcz przeniesienie się z igraszkami w inne, bardziej nietypowe miejsce). Czy takie urozmaicenia można odbierać jako zboczenie? Cóż, osoby, dla których szczytem szaleństwa są poślubne harce pod pierzyną przy obowiązkowo wyłączonym świetle, mogą tak sądzić. Zakładamy jednak, że skoro trafiliście na stronę niniejszego testu, myślicie w trochę innych kategoriach, a Wasze „zboczone” doświadczenia mogłyby przyprawić ww. osoby o palpitację serca wywołaną skrajnym zgorszeniem ;)

Ocena testu: 2.3/5 (157 głosy)
Czy jestem zboczona / zboczony

Ważne informacje

Pierwsze skojarzenie ze słowem „zboczenie”? Ameryki nie odkryjemy, jeśli stwierdzimy, że dotyczy ono sfery seksualnej, często w aspekcie homo czy ekshibicjonizmu. Wolelibyśmy pozostać na tym polu, lecz jednak w tej „klasycznej” odsłonie, damsko-męskiej. Jesteśmy przekonani, że pozostając w już trochę dłuższej relacji, odrobina „niewinnego” zboczenia i niewybrednych świństewek nie zaszkodzi ;) Czy potrafisz się na nie zdobyć? A może po prostu masz je we krwi? Lub wprost przeciwnie – na samą tylko myśl rumienią Ci się policzki? Sprawdź, co powie Ci nasz test. Pamiętaj: wyniki nie kłamią – one wynikają wprost z Twoich odpowiedzi.

Rozwiąż - Czy jestem zboczona / zboczony !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 18738 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem seksowna / seksowny ?
Czy jestem seksowna / seksowny ?
Czy jestem lesbijką ?
Czy jestem lesbijką ?
Czy jestem gejem ?
Czy jestem gejem ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy jestem dobry / dobra w łóżku ?
Czy jestem dobry / dobra w łóżku ?
Horoskop miłosny online
Horoskop miłosny online

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Gienek z Szczawnicy

No pewnie że jestem zboczony i jestem z tego faktu niezmiernie szczęśliwy ;) Test polecam wszystkim podobnym do mnie zboczeńcom - łączmy się w siłę i razem stwórzmy armię pozytywnych zboczeńców!

Bartek z Słomnika

Trochę zboczenia w życiu nie zaszkodzi, żeby było ciekawiej i pikatniej :) Do pełnego zboczenia jednak jeszcze wiele mi brakuje (jak wynikło z przeprowadzonego testu), ale obiecuję, że się poprawię ;)

Celina z Dębicy

Mój facet niedawno stwierdził, że jestem zboczona i że go to strasznie kręci :) Tym większą frajdę miałam z odpowiadania na Wasze zboczone pytania ;) Macie ode mnie mega lajka, Wy zboczki ;)