Czy jestem seksowna / seksowny

Czy jestem seksowna / seksowny - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy emanujesz seksapilem - sprawdź czy jesteś seksowną kobietą!

Informacje o teście online

„Bo we mnie jest seks, gorący jak samum. Bo we mnie jest seks, któż oprzeć się ma mu?” – śpiewała przed laty Kalina Jędrusik. Nie ma co ukrywać, że seksowna płeć przeciwna przyciąga wzrok jak magnes i do czerwoności rozpala zmysły. Tak natura stworzyła człowieka, wobec czego jest on zupełnie bezsilny. Bynajmniej jednak nie narzekamy z tego powodu, wprost przeciwnie – bardzo nam dobrze z tą naszą „ułomnością” i niezwykle lubimy, gdy raz po raz jest ona wystawiana na kolejną próbę. To całkowicie zdrowy objaw, choć może nie zawsze idący w parze z wyczuciem taktu.


Bycie osobą seksowną znacznie podnosi ogólną atrakcyjność, lecz na pewno nie decyduje o niej w pełni. Co więcej to, co przez jednych jest uznawane za seksowne, przed drugich może być odbierane jako wulgarne czy nawet wyuzdane, a w najlepszym razie przejaw kiepskiego gustu. Czy zatem w ogóle warto starać się być seksowną osobą? Przede wszystkim nie należy robić nic wbrew sobie, aczkolwiek uważamy, że jeśli nie widzisz żadnych przeciwskazań, a także masz ku temu predyspozycje, to na pewno warto! A już z całą pewnością dobrze jest być tak postrzeganą(-ym) w oczach partnera(-ki). Przecież to na ich opinii powinno zależeć nam najbardziej.

Ocena testu: 2.2/5 (128 głosy)
Czy jestem seksowna / seksowny

Ważne informacje

Chyba każda osoba, przynajmniej przez pewien okres swojego życia, chce się podobać, być uznawana za atrakcyjną, pociągającą fizycznie, po prostu seksowną. Jedne są swoich atutów świadome, chętnie je podkreślając. Drugie zaś mają nazbyt zawyżoną samoocenę, przez co efekt ich starań bywa odwrotny od zamierzonego. Jeszcze inne z kolei nie wiedzą, bądź z różnych powodów nie dopuszczają do siebie myśli, że w ogóle mają w sobie „seksualny” potencjał. Czy przyporządkowalibyście siebie do którejś z tych grup ? Wbrew pozorom to nie ma większego znaczenia, gdyż nasz test online obiektywnie zweryfikuje Was jako osoby seksowne (bądź nie).

Rozwiąż - Czy jestem seksowna / seksowny !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1345 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Wirtualny stylista online
Wirtualny stylista online
Czy jestem dobry / dobra w łóżku ?
Czy jestem dobry / dobra w łóżku ?
Czy mu się podobam ?
Czy mu się podobam ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Krzysiek z Dynowa

Jakoś nigdy nie myślałem o sobie w kategorii "sexowny" i może właśnie dlatego postanowiłem to sprawdzić poprzez ten test. Nie chwaląc się moja pewność siebie wzrosła, tak więc gorąco polecam.

Joasia z Chełmka

Potrafię podkreślić swoje wdzięki i wiem, że podobam się facetom. Zawsze jednak może być lepiej, a test zrobiłam po to aby być może nauczyć się nowych sztuczek do wykorzystania w przyszłości.

Julek z Zabrza

Koleżankom z pracy mogą już zacząć mięknąć kolana, bo nadchodzi seksowny Julek, uzbrojony w nowe wskazówki, dzięki którym żadna się mu nie oprze. Tak przynajmniej wynika z testu, a więc cała naprzód!