Czy jestem dobra / dobry w łóżku

Czy jestem dobra / dobry w łóżku - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy jesteś dobrą kochanką / kochankiem - sprawdź czy jesteś dobra / dobry w łóżku!

Informacje o teście online

Seks… Uwielbia się go na długo przed tym, zanim w ogóle dane jest go doświadczyć. Dla dojrzewających nastolatków (zwłaszcza płci męskiej) spróbowanie go stanowi najważniejsze z życiowych wyzwań; dla nieco starszych osób to fundament udanego związku. Czy jest w tym coś dziwnego? Bynajmniej. Akt seksualny stanowi bowiem jedno z najprzyjemniejszych doznań fizycznych, w ślad za którym podążają kojące doznania psychiczne (przyczyniają się do tego endorfiny, czyli produkowane przez mózg tzw. hormony szczęścia). Powyższe dobitnie pokazuje, jak istotny jest seks w życiu człowieka...


O ile udane życie erotyczne stanowi źródło psychicznego szczęścia, tak nieudane bywa przyczyną napięć, rozterek i stresu, niekorzystnie odbijającym się na relacjach osób tworzących wspólny związek. Nierzadko zdarza się, że zaniedbanie tej sfery życia doprowadza do rozstania. Ponieważ seks jest niezwykle delikatnym tematem do rozmów, tym bardziej zachęcamy do sprawdzenia siebie w naszym teście online. Czy Twoje wysokie mniemanie o swoich łóżkowych umiejętnościach znajdzie potwierdzenie? Przekonaj się! Niezależnie od wyniku testu, pamiętaj tylko – najważniejsza jest satysfakcja, jaką Ty i Twój partner(ka) czerpiecie ze swojego współżycia.

Ocena testu: 2.4/5 (153 głosy)
Czy jestem dobra / dobry w łóżku

Ważne informacje

Często seks kojarzony jest z miłością. Na pewno dobrze się dzieje, gdy jedno z drugim idzie w parze, natomiast tajemnicą poliszynela jest fakt, że nie zawsze tak się dzieje. Czasem wynika to ze świadomego wyboru, czasem z chłodnej kalkulacji, innym razem z powodu zwyczajnego zbiegu okoliczności. Niezależnie od przesłanek kojarzących dwoje ludzi razem w łóżku (lub więcej – co kto lubi), naturalnym jest pragnienie sprawienia partnerowi –oraz sobie – maksymalnej przyjemności, płynącej z tego aktu. I właśnie tu często zaczynają się problemy, bowiem jak to we wszystkich dziedzinach życia - nie każdy jest dobry w te „klocki”.

Rozwiąż - Czy jestem dobra / dobry w łóżku !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 3950 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem seksowna / seksowny ?
Czy jestem seksowna / seksowny ?
Czy jestem zboczona / zboczony ?
Czy jestem zboczona / zboczony ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jesteście udaną parą ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy on / ona mnie kocha ?
Czy on / ona mnie kocha ?
Czy on / ona mnie zdradza ?
Czy on / ona mnie zdradza ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Lech z Myślenic

Jeszcze żadna kobieta nie narzekała na mnie w łóżku, co test zdaje się potwierdzać. Fajne uczucie upewnić się, że jest się dobrym w te klocki, od razu banan pojawił mi się na twarzy. Dzięki!

Alicja z Rybnika

Nie umiem ze swoim facetem szczerze rozmawiać o seksie, dlatego tym bardziej cieszę się, że trafiłam na tą stronę. Zrobiłam test, bo chciałam wiedzieć czy aby na pewno wszystko ze mną w porządku.

Kamil z Prudnik

Zaspokajanie kobiet to moja życiowa misja, w której stale dążę do doskonałości. Chyba jestem już bliski jej osiągnięcia, o ile takie testy nie kłamią. Drogie panie, zapraszam do mnie, sprawdźcie same.