Czy jestem nimfomanką / erotomanką ?

Czy jestem nimfomanką / erotomanką - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię czy jesteś nimfomanką. Sprawdź czy jesteś erotomanką!

Informacje o teście online

Kochasz i nie wyobrażasz sobie życia bez seksu w każdej postaci? Myślisz że jesteś nimfomanką? Od uzyskania informacji czy jesteś nimfomanką czy erotomanką dzieli Cię tylko kilkanaście starannie dobranych i przygotowanych pytań przez specjalistów z seksuologii... Nimfomanię cechuje kilka podstawowych objawów do których możemy zaliczyć wysokie libido - wzmożony popęd płciowy, nie przywiązywanie się do partnerów, częste fantazje seksualne, nadmierna masturbacja, korzystanie z czatów erotycznych, pornografii, ekshibicjonizm, depresja, niepokój, zmiany osobowości. Nimfomanki często nadużywają też alkoholu czy narkotyków.


W sytuacji kiedy podejrzewasz u siebie objawy nimfomanizmu nie zwlekaj z szukaniem wsparcia... Nimfomanizm może mieć destrukcyjny wpływ na Twoją psychikę oraz postrzeganie rzeczywistości. Seks jest ważną sferą życia, ale nie najważniejszą! Nie pozwól aby pożądanie zawładnęło Tobą, bo prędzej czy później taki stan doprowadzi do wewnętrznej frustracji oraz cierpienia... Jeżeli jesteś świadoma problemu i jesteś nimfomanką to udaj się do specjalistycznej poradni psychologicznej, która pomoże Ci odzyskać kontrolę nad życiem i przywróci równowagę. Nie bój się prosić o pomoc!

Ocena testu: 2.5/5 (222 głosy)
Czy jestem nimfomanką / erotomanką ?

Ważne informacje

Nimfomania określana często jako hiperseksualność lub też hiperlibidemia to jednostka chorobowa według seksuologów. Typowa nimfomanka to kobieta wiecznie niezaspokojona seksualnie, co wiąże się z uczuciem niespełnienia, a także poczuciem winy. Nimfomanizm objawia się nadprzeciętnym apetytem na seks najchętniej z różnymi partnerami, częstym fantazjowaniem o sytuacjach z podtekstem seksualnym oraz intensywnym i szalonym masturbowaniem się... Sprawdź nasz test online i uzyskaj odpowiedź na pytanie "Czy jestem nimfomanką / seksoholiczką"? Dowiedz się czy masz problem...

Rozwiąż - Czy jestem nimfomanką / erotomanką ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 6769 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem lesbijką ?
Czy jestem lesbijką ?
Czy jesteś królową imprez ?
Czy jesteś królową imprez ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy spotka mnie szczęście ?
Czy jestem zakupoholiczką ?
Czy jestem zakupoholiczką ?
Czy mu się podobam ?
Czy mu się podobam ?
Czy jestem dziewicą ?
Czy jestem dziewicą ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?
Poznaj datę ślubu - kiedy ślub ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Julia z Olsztyna

Codziennie robiłam sobie "dobrze" mimo, że mam stałego partnera. Po prostu uważałam, że dzień bez porządnej palcówki jest dniem straconym... Wasz test uświadomił mnie, że powinnam się leczyć i tak też uczyniłam. Pozdrawiam.

Magda z Gdańska

Ciągle oglądam filmy erotyczne i nie mogę się bez nich obyć - wiem, że robię to za często stąd też zaczęłam się zastanawiać czy wszystko ze mną jest ok. Na Wasz test trafiłam przypadkiem, a wynik pozwolił zrozumieć mi mój dość złożony problem.

Klaudia z Warszawy

Mój chłopak mówi że jestem nimfomanką bo za często się kochamy - nawet 2-3 razy dziennie... Ja po prostu często mam ochotę się z nim kochać bo jest wspaniały i radzi sobie jak nikt inny w "tych" sprawach :) Nie chcę niczego zmieniać!