Czy akceptujesz swoje ciało ?

Czy akceptujesz swoje ciało - Darmowe Testy

Nasz internetowy test akceptacji wyglądu i ciała uświadomi Cię czy akceptujesz swoje ciało. Sprawdź!

Informacje o teście online

Akceptacja swojego ciała i samego siebie ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju i kształtowania psychiki ludzkiej. Sprawdź nasz test czy akceptujesz swoje ciało i dowiedz się co naprawdę myślisz o swoim ciele i tym jak jesteś zbudowana/y! Tylko kilka kroków dzieli Cię od uzyskania odpowiedzi na pytanie: czy akceptujesz siebie ? Rozpocznij nasz test sprawdzający poziom akceptowalności ciała i dowiedz się jak jest naprawdę, pamiętaj tylko o fundamentalnej zasadzie: bądź szczera/y podczas udzielania odpowiedzi i kieruj się tym co czujesz i jak myślisz - tylko wówczas wynik naszego testu będzie wiarygodny.


W sytuacji, kiedy nie akceptujesz swojego ciała i masz do niego negatywny stosunek unikaj krytykowania samej / samego siebie... Lustro w takim przypadku może okazać się wrogiem, dlatego staraj się nie zwracać zbytnio uwagi na elementy swojego ciała, które Ci nie odpowiadają! Zacznij dostrzegać pozytywy oraz cechy, które powodują, że jesteś wyjątkowa / wyjątkowy! Pamiętaj że każdy człowiek jest piękny, a piękno wystarczy tylko dostrzec... Odkryj w sobie piękno i zacznij chodzić z podniesioną głową nie bacząc na opinię innych!

Ocena testu: 2.3/5 (183 głosy)
Czy akceptujesz swoje ciało ?

Ważne informacje

Akceptacja swojego ciała jest ważna z wielu względów... Akceptując swoje ciało oraz jego kształty stajesz się pewna / pewny, dzięki czemu jesteś w stanie realizować z większą determinacją swoje życiowe cele! Osoby, które są pozbawione kompleksów wyraźnie lepiej funkcjonują w społeczeństwie, jednak takich osób jest mało. Każdy z nas posiada większe bądź mniejsze kompleksy, które wpływają na psychikę oraz wywołują ograniczenia w różnych sytuacjach. Akceptacja swojego ciała jest kluczowa i pozwala iść przez życie z podniesioną głową nie oglądając się na innych... Sprawdź już dziś czy akceptujesz swoje ciało!

Rozwiąż - Czy akceptujesz swoje ciało ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 1117 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem gruba i otyła ?
Czy jestem gruba i otyła ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Ile naprawdę masz lat ?
Ile naprawdę masz lat ?
Wirtualny stylista online
Wirtualny stylista online
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?
Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?
Czy jestem seksowna / seksowny ?
Czy jestem seksowna / seksowny ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Mirek z Kalisza

Bardzo ciekawy i interesujący test, który uświadomił mnie o moim problemie dotyczącym braku akceptacji samego siebie. Polecam, warto sprawdzić poziom akceptacji swojego ciała!

Anna z Warszawy

Jestem z natury osobą, która ma problem z zaufaniem. Do testu podchodziłam sceptycznie, jednak wynik był dla mnie dużym zaskoczeniem i polecam test akceptacji ciała.

Karolina z Ełku

Po wykonaniu tego testu zacząłem patrzeć na siebie inaczej... Nie wiem jak to opisać, ale daliście mi nadzieję i zmotywowaliście mnie do działania! Dziękuje z całego serca...