Czy jestem otyła i gruba ?

Test na otyłość, czy jestem gruba i otyła - Darmowe Testy

Nasz test otyłości online uświadomi Cię czy jesteś gruba - dowiedz się czy jesteś otyła i masz nadwagę!

Informacje o teście online

Otyłość jest problemem, który może dosięgnąć nas wszystkich - niezależnie od wieku. Otyłość lub nadwaga występuje wówczas gdy dochodzi do nadmiaru tkanki tłuszczowej w organiźmie. Przyczyny i skutki otyłości zwykle są bardzo łatwo identyfikowalne, a większość badanych miewa problemy z nadwagą w skutek nieprawidłowej diety oraz nieregularnego odżywania się. W wielu przypadkach jednak za nadmiar wagi odpowiadają geny, które obciążają organizm. Walka z nadwagą wówczas może okazać się trudniejsza, a dieta bardziej restrykcyjna... Rozwiąż test na otyłość i dowiedz się czy jesteś gruba!


Zastanawiasz się często czy jesteś otyła? Miewasz problemy z wagą i nie potrafisz schudnąć? Objadasz się i jesz nieregularnie nie zwracając uwagi na kalorie? W rodzinie mama lub tato mają problemy z otyłością? Jeżeli odpowiedziałaś twierdząco na któreś z powyższych pytania to znak, że możesz mieć problem z tuszą. Aby jednoznacznie zweryfikować, czy jesteś gruba rozwiąż nasz test i dowiedz się czy Twoja waga jest prawidłowa! Uzyskaj szybko i w pełni anonimowo wynik oraz porady jak dbać o siebie aby schudnąć! Zweryfikuj czy Twoja własna opinia jest zgodna z tym jak jesteś odbierana przez otoczenie i społeczeństwo!

Ocena testu: 2.2/5 (163 głosy)
Czy jestem otyła i gruba ?

Ważne informacje

Problem nadwagi uwydatnił się szczególnie na przełomie XX i XXI wieku. Otyłość to choroba przewlekła prowadząca do pogorszenia się jakości życia, niepełnosprawności oraz nawet wczesnego zgonu w skutek otłuszczenia naczyń i nadciśnienia. Problem z otyłością dosięga ludzi w każdym wieku niezależnie od pochodzenia i miejsca zamieszkania. Otyłość uważana jest przez wielu specjalistów za chorobę cywilizacyjną... Nadwaga może dosięgnąć każdego. Aby jej przeciwdziałać należy zwracać uwagę na to jak często i co się spożywa. W walce z nadwagą istotna jest zbilansowana dieta, która dostarczy organizmowi niezbędnych wartości odżywczych do prawidłowego funkcjonowania. Chcesz być szczupła - kontroluj to co jesz!

Rozwiąż - Czy jestem otyła i gruba ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 8075 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Kalkulator wagi w ciąży online
Kalkulator wagi w ciąży online
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Ile naprawdę masz lat ?
Ile naprawdę masz lat ?
Czy mu się podobam ?
Czy mu się podobam ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jaka dieta do Ciebie pasuje ?
Jaka dieta do Ciebie pasuje ?
Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?
Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Ela z Skoczowa

Od lat walczę z otyłością i nadwagą. Ważę się raz w tygodniu, stosuję dietę redukcyjną tylko po to, żeby nie być gruba... Wasz test doskonale mnie zmotywował do dalszego działania i dbania o swoją wagę oraz figurę!

Celina z Przeworska

Zawsze zastanawiałam się czy jestem gruba mimo, że BMI mam w normie... Strach przed otyłością mnie paraliżował do tego stopnia, że jadłam bardzo mało... Dziękuję, bo pomogliście mi zrozumieć swój problem...

Iwona z Głuchołaz

Często gdy widziałam szczupłe kobiety zadawałam sobie pytanie czy jestem gruba... Dzięki Waszemu testowi już nie dochodzi do takich sytuacji bo wiem, że to błędne myślenie. Nie jestem otyła i nigdy nie byłam!