Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?

Czy potrafisz dbać o swoje ciało - Darmowe Testy

Nasz test wyjaśni Ci czy potrafisz poprawnie pielęgnować swoje ciało - sprawdź umiesz dbać o siebie!

Informacje o teście online

Od dziecka człowiek uczy się podstawowych zasad higieny. Wie, jak ważne jest mycie rąk przed posiłkami (i nie tylko wtedy), dokładne szczotkowanie zębów kilka razy na dobę, dbanie o włosy i paznokcie. Z wiekiem jednak w niektórych przypadkach ta wiedza zdaje się jakby zanikać… Nie uważamy wprawdzie, że każdy powinien prezentować się niczym Cristiano Ronaldo, jednak nie pochwalamy też przegięcia w drugą stronę – nieestetycznego „zapuszczenia się”, wyczuwalnego (w znaczeniu dosłownym) dla bliskiego otoczenia. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was niniejszy test...


Masz nadmiernie wysuszoną albo przetłuszczoną cerę? Łamliwe włosy? Przebarwienia na skórze? A może zmagasz się z jeszcze innymi niedoskonałościami? Jeśli tak, ten test online jest właśnie dla Ciebie. Sprawdzisz w nim czy aby na pewno stosujesz właściwe dla swojego ciała metody pielęgnacji. Pamiętaj, że każdy organizm jest inny, dlatego poszczególne środki pielęgnacyjne powinny być dobierane w sposób indywidualny. Nie przejmuj się, że preparat, który świetnie sprawdził się u koleżanki, w Twoim przypadku nie daje pożądanych rezultatów – po tym teście będziesz wiedzieć, co i jak stosować, żeby cieszyć się pięknym i zdrowym ciałem.

Ocena testu: 2.0/5 (120 głosy)
Czy potrafisz dbać o swoje ciało ?

Ważne informacje

Dla wielu z nas ładny wygląd jest jedną z najważniejszych kwestii. To w pełni zrozumiałe, że chcemy się podobać, przykuwać wzrok innych czy nawet być obiektem westchnień (zjawisko to szczególnie nasila się w wieku lat „nastu”). W każdym z nas tkwi niewinna ludzka próżność, lubimy, gdy bywa ona czule połechtana komplementami. To m.in. dla takich chwil starannie dbamy o swój wygląd. Wszystko jest w porządku, gdy wiemy, jak to robić, a nie tylko wydaje nam się, że wiemy. Jeżeli bowiem pomimo stosowanych rozmaitych form pielęgnacji nasze ciało wysyła sygnały alarmowe, wówczas nie powinniśmy przechodzić nad nimi do porządku dziennego.

Rozwiąż - Czy potrafisz dbać o swoje ciało ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 104 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jaka dieta do Ciebie pasuje ?
Jaka dieta do Ciebie pasuje ?
Czy jestem gruba i otyła ?
Czy jestem gruba i otyła ?
Ile naprawdę masz lat ?
Ile naprawdę masz lat ?
Wirtualny stylista online
Wirtualny stylista online
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Czy zdrowo się odżywiasz ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy akceptujesz swoje ciało ?
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jestem przystojny i ładny ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?
Czy jestem ładna i atrakcyjna ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Kamila z Oświęcimia

Nie sądziłam, że mogę w jakikolwiek sposób niewłaściwie pielęgnować moje ciało, jednak kilka pytań w teście było dość zaskakujących, nie wpadłabym na takie kwestie. Cieszę się więc, że tu trafiłam.

Joasia z Katowic

Przywiązuję wielką wagę do swojego wyglądu, bo lubię podobać się facetom oraz czuć się dobrze sama ze sobą. Test tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że pod tym względem robię wszystko jak należy.

Dawid z Proszowic

Niedawno dostałem w prezencie od dziewczyny zestaw kosmetyków. Trochę mnie to zastanowiło, bo chyba chciała mi coś delikatnie zasugerować. Dzięki temu testowi już wiem o co jej widocznie chodziło…