Czy jestem kreatywna / kreatywny

Czy jestem kreatywna / kreatywny - Darmowe Testy

Nasz test zweryfikuje czy jesteś kreatyną osobą - sprawdź czy potrafisz intrygować swoimi pomysłami!

Informacje o teście online

Jedną z nieodłącznych cech dzisiejszego świata stanowi kreatywność. Rodzice otaczają najmłodsze nawet dzieci stosem kreatywnych zabawek; od opiekunek zajmujących się pociechami wymagają, aby podczas ich nieobecności czas spędzany był – a jakże – kreatywnie. Zajęcia pozaszkolne? Sport jest fajny, ale do niego powinny wszak dojść jakieś kreatywne aktywności. Później wcale nie jest inaczej. Kreatywność czy kreatywne myślenie jest na ogół jednym z wymogów większości współczesnych ofert pracy, choćby stanowisko, o które dana osoba się ubiega...


Nasz test, stworzony w oparciu o rozmaite naukowe zadania z zakresu różnych kierunków psychologii, pozwoli Ci określić Twój własny poziom kreatywności. Warto wiedzieć, że nie istnieje jedna uniwersalna definicja kreatywności, zatem tym bardziej wykonanie niniejszego testu jest zasadne w przypadku osób, które o swojej kreatywności są mocno przekonane. Co się zaś tyczy tych, którzy o kreatywność by siebie posądzili w ostatniej kolejności – sprawdźcie, bo może się okazać, że samych siebie nie doceniacie. Co Wam to da? Satysfakcja ze świadomości bycia kreatywnym w kreatywnym świecie brzmi chyba całkiem sympatycznie, prawda?

Ocena testu: 2.2/5 (156 głosy)
Czy jestem kreatywna / kreatywny

Ważne informacje

Kreatywność jest ważna, działa rozwijająco, pozwala szerzej patrzeć na świat. Osobom kreatywnym wiele spraw przychodzi łatwiej, co doskonale widać chociażby podczas pracy nad wszelkiej maści projektami w szkole/na studiach/w firmie. Co się więc kryje za pojęciem „kreatywność”? Najłatwiej jest stwierdzić, że to pewien proces myślowy, umiejętność tworzenia czegoś nowego. Brzmi to dość oczywisto, natomiast trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ sama kreatywność jest czynnikiem na tyle złożonym i niejednorodnym, że wymyka się sztywnym, jednoznacznym definicjom, rodem z naukowych opracowań.

Rozwiąż - Czy jestem kreatywna / kreatywny !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 3384 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jestem asertywny / asertywna ?
Czy jestem asertywny / asertywna ?
Czy jestem kujonem / kujonką ?
Czy jestem kujonem / kujonką ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy dostane się do liceum ?
Czy dostane się do liceum ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy jestem Emo / Emoludkiem ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem rasistą / rasistką ?
Czy jestem rasistą / rasistką ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Paweł z Dukli

W szkole miałem problemy z kreatywnym myśleniem, a przynajmniej tak twierdzili nauczyciele. Ciekawe czy mylili się oni czy wasz test? A może po prostu to życie w Polsce nauczyło mnie kreatywności?

Julek z Głuchołaz

Teraz ciągle tyle się słyszy o kreatywności, ale co to tak naprawdę znaczy być kreatywnym? Takie testy jak ten pozwalają się co nieco na ten temat dowiedzieć "od środka". Fajna rzecz, polecam.

Nina z Ropczyc

Pracuję od 7 lat w branży reklamowej, gdzie kreatywność jest bezwzględnym wymogiem. Takie testy jak ten gdzieniegdzie daje się na rozmowach kwalifikacyjnych, tak więc śmiało możecie go robić.