Czy dostane się do liceum ?

Czy dostane się do liceum - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię czy dostaniesz się do liceum ogólnokształcącego. Sprawdź!

Informacje o teście online

Jesteś tuż przed lub po zakończeniu roku szkolnego - kończysz gimnazjum i zastanawiasz się czy dostaniesz się do liceum ogólnokształcącego ? Marzysz o studiach i nie wiesz czy przyjmą Cię do liceum ? Odpowiedz na kilka pytań w naszym teście i dowiedz się jaka jest odpowiedź na pytanie "Czy dostane się do liceum?" Kryteria rekrutacyjne do 1 klasy liceum ogólnokształcącego (LO) opracowywane są przez Szkolną Komisję Rekrutacyjną i uchwalane przez Radę Pedagogiczną szkoły. Suma punktów jaką można uzyskać w procesie rekrutacji ustala szkoła z czego połowa punktów przypada na egzamin gimnazjalny, a drugą połowę kandydat może uzyskać za stopnie.


jeżeli chcesz się dostać do wymarzonego liceum pracuj na swój wynik od samego początku! Pamiętaj, że staranie się tylko w ostatniej klasie gimnazjum może nie wystarczyć. Nauczyciele z którzy z Tobą pracują mogą mieć o Tobie już wyrobioną opinię... Staraj się i zdobywaj dobre stopnie od 1 klasy gimnazjum! W 3 klasie zadbaj by Twoje wyniki były wyraźnie lepsze od rezultatów osiąganych w poprzednich latach nauki! Pamiętaj, że Szkolna Komisja Rekrutacyjna będzie oceniała wyłącznie Twój ostatni rok nauki w gimnazjum i na podstawie Twoich rezultatów zdecyduje czy powołać Cię w poczet uczniów czy też nie!

Ocena testu: 2.8/5 (247 głosy)
Czy dostane się do liceum ?

Ważne informacje

Każdy uczeń uzyskuje punkty z wybranych przedmiotów za świadectwo z wyróżnieniem i za inne osiągnięcia odnotowane na świadectwie ukończenia gimnazjum. Przeliczanie ocen na punkty odbywa się według zasad ustalonych przez szkołę... O przyjęciu ucznia do szkoły decyduje dyrektor placówki! Uczniowie są przyjmowani do wybranej szkoły w kolejności zgodnej z sumą punktów - jednak do wyczerpania planowanego limitu miejsc. W przypadku nie uzyskania wymaganego poziomu punktów warto zastosować odwołanie od decyzji dyrektora placówki - możliwe, że jakiś uczeń zrezygnował z miejsca i do puli wróciły dodatkowe miejsca...

Rozwiąż - Czy dostane się do liceum ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 3352 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Czy będziesz bogata / bogaty ?
Uzależnienie od internetu ?
Uzależnienie od internetu ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komórki ?
Uzależnienie od komórki ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?
Czy jestem inteligentna ?
Czy jestem inteligentna ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Czy jestem wierząca ?
Czy jestem wierząca ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Patryk z Warszawy

Dzięki! Bardzo profesjonalnie - jestem już trochę spokojniejszy po wykonaniu Waszego testu czy dostane się do liceum. Bałem się, że moje oceny i wynik egzaminu gimnazjalnego mogą nie wystarczyć, ale dam rade!

Kasia z Rzeszowa

Waszą stronę poleciła mi najlepsza przyjaciółka ;) Ona robiła test, no to postanowiłam zrobić też! Jestem optymistkom i chyba zbiorę wymaganą ilość punktów aby dostać się do tego liceum co chce. Trzymajcie kciuki, dzięki!

Ania z Władysławowa

Będę miała kilka 2, a chce się dostać na humana. Wasz test czy dostane się do liceum znalazłam przypadkiem... Kurczę nie pocieszyliście mnie, musze wziąć się za poprawianie ocen ;/ Dzięki za rady, walczę dalej - jeszcze mam miesiąc ;)