Czy jesteś uzależniony/a od Internetu ?

Czy jesteś uzależniony/a od Internetu - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uzależnień uświadomi Cię czy jesteś uzależniony/a od Internetu. Sprawdź!

Informacje o teście online

Internet to niebywałe narzędzie informacyjne, komunikacyjne oraz niewątpliwie największy wynalazek XX wieku. Z pewnością nie raz zadawałeś/aś sobie pytanie - czy jesteś uzależniony / uzależniona od Internetu ? W dobie nowoczesnych technologii oraz szeroko pasmowego Internetu, do którego dostęp ma potencjalnie każdy obywatel zagrożenie uzależnienia się jest wysokie. Internet to medium silnie uzależniające i byt częste surfowanie może nieść za sobą daleko idące konsekwencje. Sprawdź czy jesteś uzależniona / uzależniony od Internetu, Facebooka, czatów lub innych portali... Poświęć swoje 5 minut !


Jeżeli podejrzewasz uzależnienie od Internetu i zastanawiasz się czy masz problem spróbuj na kilka dni odpocząć od bycia online! Spróbuj wyjechać poza miasto, gdzie będziesz mieć ograniczony dostęp do sieci komórkowej oraz Wi-Fi i postaraj się odpocząć... Nie zabieraj ze sobą komputera, a w telefonie komórkowym oraz tablecie wyłącz pakiet danych. Spróbuj spędzić ten czas bez dostępu do Internetu... Jeżeli nie wytrzymasz i będzie Cię ciągnęło do sprawdzenia poczty, Facebooka, to sprawdź nasz test czy jesteś uzależniony od Internetu i dowiedz się czy ten problem dotyczy również Ciebie... Rozwiąż nasz test online!

Ocena testu: 2.4/5 (210 głosy)
Czy jesteś uzależniony/a od Internetu ?

Ważne informacje

W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie bez Internetu. Internet stał się nieodzownym narzędziem codziennego życia oraz pracy. na co dzień wykorzystujemy zasoby Internetu do oglądanie filmów, seriali, poszerzania wiedzy, przeglądania informacji z kraju i ze świata oraz do nauki... W tym wszystkim ważny jednak jest balans między czasem spędzonym online i offline... Jeżeli spędzasz więcej czasu "w Internecie" niż poza nim, to może znaczyć, że masz problem i jesteś uzależniony od Internetu - sprawdź nasz test online aby to zweryfikować i rozstrzygnąć kwestię sporną!

Rozwiąż - Czy jesteś uzależniony/a od Internetu ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 265 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komórki ?
Uzależnienie od komórki ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Czy jestem alkoholikiem ?
Czy jestem alkoholikiem ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem nimfomanką ?
Jak wygrać PlayStation 4 w konkursie ?
Jak wygrać PlayStation 4 w konkursie ?
Jak wygrać xBoxa One w konkursie ?
Jak wygrać xBoxa One w konkursie ?
Jak wygrać laptopa w konkursie ?
Jak wygrać laptopa w konkursie ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Kaja z Kolna

Bardzo dużo czasu spędzam przed Internetem, do tego stopnia, że utraciłam już połowę swoich koleżanek. Wasz test poleciła mi przyjaciółka, która chciała mnie uświadomić, że mam problem… Polecam!

Konrad z Warszawy

Fajny test, jednak w moim przypadku do uzależnienia jeszcze daleka droga :) Potrafię się powstrzymać od korzystania z Internetu i wolę kontakty osobiste niż te wirtualne, pozdrawiam Wszystkich :)

Majka z Solna

Wasz test znalazła moja mama, która dostrzega problem jaki niesie za sobą dostęp do Internetu. Prosiła bym sprawdziła czy jestem uzależniona od Internetu i jestem, bo wszystko na to wskazuje…