Jak wygrać Sony PlayStation 4 w konkursie ?

Jak wygrać Sony PlayStation 4 w konkursie - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uświadomi Cię jak możesz wygrać nowoczesną i nową konsolę Sony PlayStation 4!

Informacje o teście online

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób możesz wygrać najnowszą konsole PS4? Nie masz szczęścia w konkursach i jeszcze nie udało Cię się wygrać wartościowej nagrody? Sprawdź nasz test i dowiedz się jak wygrać Sony PlayStation 4 w kolorze czarnym, białym lub grafitowo-szarym! Udziel starannych odpowiedzi na kilka pytań zawartych w naszym teście - przenalizujemy, w którym konkursie masz największą szansę zdobyć wymorzoną konsolę PS4! Przekonaj się, że wygrana wymarzonego zestawu do gier wideo jest w zasięgu Twoich rąk...


Konsola nowej generacji Sony PlayStation 4 to marzenie wielu graczy oraz pasjonatów gier wideo. Nie każda osoba jednak może sobie pozwolić na wydatek ponad tysiąca złotych za urządzenie do odtwarzania gier oraz same gry, których wartość na polskim rynku nie jest mała... PS4 jest bowiem urządzeniem zaliczanym do ósmej generacji konsol i wyposażono ją w 8 GB pamięci RAM oraz 8 rdzeniowy procesor AMD o taktowaniu 1.6 GHz na każdy rdzeń. Za grafikę w konsoli PlayStation 4 odpowiada układ AMD Radeon o mocy obliczeniowej równej 1,84 TFLOPS. Wygranie w konkursie wymarzonej konsoli i tym samym zaoszczędzenie pieniędzy nie jest trudne!

Ocena testu: 2.0/5 (167 głosy)
Jak wygrać Sony PlayStation 4 w konkursie ?

Ważne informacje

Biorąc udział w konkursie z możliwością wygranej PS4 pamiętaj, że w zestawie jaki powinieneś otrzymać od organizatora konkursu powinna znajdować się konsola Sony PlayStation 4, pad/kontroler DualShock 4, kabel zasilający konsolę, kabel USB ładujący pada/kontroler, słuchawka wraz z mikrofonem oraz kabel HDM. Zwróć każdorazowo uwagę na warunki uzyskania nagrody w konkursie oraz zapoznaj się wnikliwie z regulaminem, być może pozwoli Ci to uniknąć przy odbiorze konsoli np. opłaty podatku od wygranej.

Rozwiąż - Jak wygrać Sony PlayStation 4 w konkursie ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 3957 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Jak wygrać xBoxa One w konkursie ?
Jak wygrać xBoxa One w konkursie ?
Jak wygrać iPhone w konkursie ?
Jak wygrać iPhone w konkursie ?
Jak wygrać laptopa w konkursie ?
Jak wygrać laptopa w konkursie ?
Jak wygrać Samsunga Galaxy S6 ?
Jak wygrać Samsunga Galaxy S6 ?
Jak wygrać TV 55 cali ?
Jak wygrać TV 55 cali ?
Jak wygrać iPada w konkursie ?
Jak wygrać iPada w konkursie ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komórki ?
Uzależnienie od komórki ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Dominik z Sopotu

Bardzo fajny test, dzięki Wam prawie udało mi się wygrać wymarzoną konsolę PS4, byłem w finale ale pokonała mnie jakaś dziewczyna… Będę próbował kolejny raz i może wygram PlayStation 4! Dzięki :)

Ania z Warszawy

Nie wierzyłam w takie sztuczki do momentu aż do moich drzwi zapukał kurier! Nie wiem jak to w ogóle jest możliwe, ale dzięki Waszej stronie udało mi się zdobyć PS4 w zestawie z 2 grami - rewelacja, ale będę grała!

Patryk z Słupska

Rewelacja z Waszą pomocą udało mi się wygrać PS4 ;) Moja mam do tej pory nie może uwierzyć w to, że wygrałem nowiutką konsolę PlayStation! Dzięki za możliwość zgarnięcia nagrody - pierwszy raz coś wygrałem!