Czy jesteś uzależniony/a od komórki ?

Czy jesteś uzależniony/a od komórki (telefonu) - Darmowe Testy

Nasz internetowy test uzależnień uświadomi Cię czy jesteś uzależniony/a od komórki. Sprawdź!

Informacje o teście online

Telefonia komórkowa oraz smartfony zmieniły nasze życie nie do poznania. Każdy dysponuje co najmniej jedną komórką, a pierwszy telefon często otrzymują dzieci już na etapie przedszkola. To wszystko rodzi pytanie czy jesteś uzależniony / uzależniona od komórki ? Sprawdź czy jesteś uzależniona / uzależniony od komórki lub smartfona. Dowiedz się czy potrafisz przeżyć bez telefonu w kieszeni i czy poradził/a byś sobie bez dostępu do Internetu w telefonie. Wykonaj nasz test sprawdzający uzależnienie od telefonu i dowiedz się czy masz problem ! Od startu do wyniku dzieli Cię tylko kilka minut.


Jeżeli uważasz, że masz problem z uzależnieniem od tabletu lub telefonu komórkowego skontaktuj się ze specjalistą od uzależnień - pomoże Ci znaleźć rozwiązanie występującego problemu. W przypadku, kiedy nie ufasz specjalistom spróbuj sam podjąć kroki, które ograniczą używanie przez Ciebie komórki na co dzień... Spróbuj walczyć ze swoim uzależnieniem i unikaj częstych kontaktów z telefonem komórkowym lub tabletem. Postaraj się przez jakiś czas nie korzystać z telefonu oraz aplikacji rozrywkowo-społecznościowych, z telefonu korzystaj tylko w niezbędnych sytuacjach... Sprawdź przez tydzień, czy będziesz w stanie odstawić komórkę!

Ocena testu: 2.4/5 (212 głosy)
Czy jesteś uzależniony/a od komórki ?

Ważne informacje

Nowoczesne telefony komórkowe (smartfony i tablety) dzięki dostępowi do Internetu oraz aplikacjom pozwalają na stałą komunikację z światem, rodziną oraz przyjaciółmi... W erze dotykowych ekranów telefon stanowi bardzo często obiekt kultu oraz narzędzie pracy, bez którego ciężko sobie wyobrazić życie i egzystencję w czasach gwałtownego rozwoju technologicznego... Biorąc pod uwagę powyższe nie jest trudno od telefonu komórkowego uzależnić się! Uzależnienie od komórki to poważny problem, jeżeli podejrzewasz problem u siebie sprawdź nasz test online i dowiedz się czy jesteś uzależniony od telefony komórkowego lub tableta!

Rozwiąż - Czy jesteś uzależniony/a od komórki ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 6594 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od internetu ?
Uzależnienie od internetu ?
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jesteś psychopatą ?
Jak wygrać Samsunga Galaxy S6 ?
Jak wygrać Samsunga Galaxy S6 ?
Jak wygrać iPhone w konkursie ?
Jak wygrać iPhone w konkursie ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Objawy depresji, czy masz depresje ?
Jak wygrać Samsunga Galaxy S6 ?
Jak wygrać Samsunga Galaxy S6 ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Iza z Inowrocławia

Telefon komórkowy towarzyszy mi wszędzie, w domu, pracy, a nawet pod poduszką w czasie snu... Wiem, że to problem, ale trudno odzwyczaić się od telefonu pod ręką i dostępu do sieci...

Aneta z Piaseczna

Nie mogę uwolnić się od Facebooka i Instagramu w komórce - czy jestem uzależniona od Facebooka i komórki ? Wasz test zwraca uwagę na wiele aspektów i już wiem, że musze zając się swoim problemem.

Olaf z Poznania

Uwielbiam swój telefon i to czy jestem uzależniony od telefonu traktuje bardzo marginalnie. Czasy mamy takie a nie inne i telefon stał się nieodzownym produktem garderoby! Jestem uzależniony ;)