Czy jestem alkoholikiem / alkoholiczką ?

Czy jestem alkoholikiem / alkoholiczką - Darmowe Testy

Nasz internetowy test na alkoholizm uświadomi Cię czy jesteś alkoholikiem / alkohiliczką. Sprawdź!

Informacje o teście online

Często zadajesz sobie pytanie - "Czy jestem alkoholikiem / alkoholiczką"? Odpowiedz sobie - tylko szczerze, jak często sięgasz po alkohol... Skoro tutaj jesteś to prawdopodobnie myślisz o tym, że masz problem z alkoholem - pozwól, że to zdiagnozujemy w oparciu o profesjonalne pytania przygotowane przez specjalistów z Ośrodka Terapii Uzależnień. Aby wynik był poprawny odpowiadaj zgodnie z prawdą na wszystkie pytania w naszym teście na alkoholizm online. Alkohol może być przyczyną problemów społecznych, interpersonalnych lub prawnych. Alkoholizm objawia się często zaniedbywaniem rodziny i domowych obowiązków...


Jeżeli uważasz, że jesteś alkoholikiem / alkoholiczką nie bądź wobec swojego problemu obojętny / obojętna - problem sam nie zniknie. Jeżeli nie rozpoczniesz szybko leczenia swojego uzależnienia od alkoholu to utracisz kontrolę nad swoim życiem oraz rodziną. Alkoholicy często są wykluczani ze społeczeństwa ze względu na swój problem przez co zatracają się w upojeniu alkoholowym... Sprawdź nasz test na alkoholizm i w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku nie zwlekaj z terapią - skontaktuj się z najbliższym centrum uzależnień i uzyskaj niezbędną pomoc w odzyskaniu kontroli!

Ocena testu: 2.8/5 (286 głosy)
Czy jestem alkoholikiem / alkoholiczką ?

Ważne informacje

Typowe objawy alkoholizmu to częste sięganie po alkohol, picie w sytuacjach, które mogą być niebezpieczne, np. podczas prowadzenia samochodu lub w pracy... Osoba pijąca często czerpie z tego przyjemność i zatraca się aż do upojenia alkoholowego. Często zaczyna się od jednego piwka lub jednej lampki wina dziennie, z biegiem czasu sięganie po alkohol nasila się i przekształca w problem, który ciężko pokonać... W przypadku wystąpienia problemów z nadużywaniem alkoholu warto pomyśleć o terapii odwykowej dzięki której możliwe będzie odzyskanie ponownie kontroli nad swoim życiem i stanem psychicznym!

Rozwiąż - Czy jestem alkoholikiem / alkoholiczką ? !Nasz internetowy test rozwiązano już łącznie 15855 razy! Rozpocznij i Ty rowiązywanie testu!   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jesteś psychopatą ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem erotomanem ?
Czy jestem nimfomanką ?
Czy jestem nimfomanką ?
Uzależnienie od komórki ?
Uzależnienie od komórki ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od komputera ?
Uzależnienie od internetu ?
Uzależnienie od internetu ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Jak będę wyglądać za 20 lat ?
Czy jestem asertywny / asertywna ?
Czy jestem asertywny / asertywna ?
Test osobowości i charakteru
Test osobowości i charakteru

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź skuteczność naszego darmowego quizu i wyślij nam opinię!

Oksana z Lęborka

Wasz test na alkoholizm kazał zrobić mi mój partner - uważał, że mam problem z alkoholem... Jego obawy się potwierdziły ;/ Muszę zmienić swoje życie bo kocham go mocno i nie chce go stracić. Dziękuję za uświadomienie mnie, że mam problem!

Krystian z Warszawy

Fajny ten Wasz test na alkoholizm :) Przeszedłem go bez szwanku, tzn. nie jestem alkoholikiem - dzięki Bogu ;) Prześlę go kilku swoim znajomym, którzy mają problem z alkoholem, może na nich podziała wynik jaki otrzymają w teście...

Sebastian z Rumii

Nad swoim problemem zacząłem zastanawiać się stosunkowo niedawno. Myślałem, że jedno piwko wieczorem to nic złego. Wasz test zdiagnozował u mnie stadium Alfa... Niby to błahostka ale biorę się za siebie, bo nie chce źle skończyć.