Test ciążowy online, Czy jestem w ciąży ?

 Strona główna Testy online Test ciążowy online, Czy jestem w ciąży ?
Test ciążowy online, czy jestem w ciąży - Darmowe Testy

Nasz internetowy test ciążowy online uświadomi Cię czy będziesz mamą. Sprawdź czy jesteś w ciąży!

Informacje o teście online

Myślisz że zaszłaś w ciążę i zadajesz sobie od kilku dni pytanie - "Czy jestem w ciąży"? Rozwiąż nasz internetowy test ciążowy online - pamiętaj aby szczerze odpowiadać na pytania w teście. Sprawdź czy posiadasz typowe objawy ciąży. Poświęć nam swoje 5 minut, damy Ci odpowiedź! Od poczęcia do narodzin mija 9 miesięcy, w tym czasie Twoje ciało daje różne sygnały. Pozwól nam zinterpretować to o czym mówi Twoje Ciało. Przenalizujemy wszystkie objawy i zweryfikujemy czy jesteś w ciąży. Typowe objawy dla ciąży to: brak miesiączki, tzw. plamienie po implantacji, wymioty, omdlenia, huśtawki nastroju.


Jeżeli uzyskasz pozytywny wynik testu ciążowego online oraz testu aptecznego bazującego na pomiarze hormonu beta HCG, pamiętaj aby niezwłocznie odstawić alkohol oraz inne używki. Pierwszą wizytę u ginekologa umów między 6 a 8 tygodniem ciąży. Jeżeli nie zdajesz sobie sprawy, w którym tygodniu ciąży jesteś skorzystaj z naszego testu w którym tygodniu ciąży jesteś. W pierwszym trymestrze ciąży nie zapomnij o przyjmowaniu kwasu foliowego, dbaj o poziom płynów w organiźmie - pij dużo wody i odżywiaj się zdrowo, dostarczając organizmowi odpowiednich ilości wartości energetycznych - w ciąży Twój apetyt wyraźnie wzrośnie.

Ocena testu: 3.4/5 (247 głosy)
Test ciążowy online, Czy jestem w ciąży ?

Ważne informacje

Skuteczność testu ciążowego online zależna jest od Twojego podejścia do testu oraz udzielnych odpowiedzi. Podczas rozwiązywania testu ciążowego pamiętaj, żeby za każdym razem odpowiadać zgodnie z prawdą. Jeżeli trafisz na pytanie co do którego nie będziesz miała pewności, zaznacz odpowiedź która wydaje Ci się najbliższa prawdy. W przypadku uzyskania twierdzącego wyniku testu ciążowego, udaj się niezwłocznie do apteki aby potwierdzić wynik testem bazującym na pomiarze hormonu beta HCG (gonadotropina kosmówkowa), który występuje tylko w ciąży. Jeżeli ponownie uzyskasz wynik pozytywny, pamiętaj o wizycie u ginekologa!

Rozwiąż - Test ciążowy online, Czy jestem w ciąży ? !Nasz test online - Test ciążowy online, Czy jestem w ciąży ? rozwiązano już łącznie 2369 razy !   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!

Pokrewne testy online

W którym tygodniu ciąży jesteś ?

W którym tygodniu ciąży jesteś ?

Jak będzie wyglądało dziecko ?

Jak będzie wyglądało dziecko ?

Czy urodzę zdrowe dziecko ?

Czy urodzę zdrowe dziecko ?

Chłopiec czy dziewczynka ?

Chłopiec czy dziewczynka ?

Do kogo będzie podobne dziecko ?

Do kogo będzie podobne dziecko ?

Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?

Czy dziecko rozwija się prawidłowo ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź - Test ciążowy online, Czy jestem w ciąży ? i wyślij nam opinię!

Weronika z Koszalina

Odbywałam stosunek z moim chłopakiem 3 tygodnie temu bez zabezpieczenia... Dzięki za test, bo szybko mogłam dzięki niemu sprawdzić czy jestem w ciąży. Mam nadzieję, że Wasz wynik się potwierdzi u ginekologa!

Ela z Warszawy

Boże, miałam typowe objawy ciąży, ale wstydziłam się kupić test ciążowy... Wasz test rozwiązałam bardzo starannie i boje się bo mam tylko 18 lat i jeszcze nie chcę mieć dzieci. Dla pewności zrobię jeszcze test apteczny!

Mirka z Sopotu

O dziecko staramy się z mężem już 6 mcy i na razie bezskutecznie. Ale jest światełko w tunelu bo Wasz test dał mi wynik pozytywny ;) Cieszę się na samą myśl, że w końcu mam gdzieś pozytywny wynik testu ciążowego.