Darmowe testy online Płeć dziecka - Chłopiec czy dziewczynka - Obiektywne testy online

Płeć dziecka - Chłopiec czy dziewczynka ?

Ocena: 3.9/5 (132 głosy)
Rozpocznij test - Płeć dziecka - Chłopiec czy dziewczynka ?

Często zastanawiasz się jaka będzie płeć Twojego dziecka? Często w myślach powtarzasz sobie "chłopiec czy dzieczynka, dziewczynka czy chłopiec"? Rozwiąż nasz internetowy test i sprawdz jaką płeć będzie miało Twoje jeszcze nienarodzone dziecko. Poświęć nam kilka swoich minut, a na podstawie wierzeń ludowych postaramy się udzielić Ci rzetelenej odpowiedzi!

Płeć dziecka można poznać jeszcze przed porodem - istnieje szereg przesądów - przekazywanych z dziada na pradziada, które przyszłej mamie mogą pomóc zdjagnozować czy urodzi się chłopczyk czy dziewczynka... Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu dostępne przesądy w formie testu, który wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego algoryrytmu jesteśmy w stanie przeanalizować zaznaczane odpowiedzi i wskazać płeć dziecka. Opracowana metoda ma sprawdzalność na poziomie 93,47% - nie wierzysz? Sprawdź i przekonaj się jak skuteczny jest nasz test sprawdzający płeć dziecka!

Płeć dziecka - Chłopiec czy dziewczynka - Darmowy test

Niewiarygodne! Nigdy nie wierzyłąm w ludowe przesądy... Piszę tą opinię bo Wasz test robiłam 3 tygodnie temu i wyszło mi że spodziewam się chłopca. 3 godziny temu miałąm USG i jestem przeszczęśliwa, było widać siusiaka :)

~ Marta z Sosnowca, lat 26
Działa to tylko trzeba szczerze odpowidać na pytania. Ja już jestem miesiąc po porodzie, ale najpierw sprawdzałam tu jaką płeć będzie miało moje dziecko. Prognozowaliście dziewczynkę i urodziła się Gabrysia- 3,45KG i 10/10 Apgara!

~ Emilia z Kielc, lat 29
Jestem dopiero przed USG, ale sprawdzałam już wczoraj czego mogę się spodziewać :) Niestety nie mam jak potwierdzić skuteczności, ale to zrobię jak przejdę badanie USG i dowiem się czy to będzie dziewczynka czy chlopczyk!

~ Justyna z Ustki, lat 24
Darmowe testy i quziy online Copyright 2014 DarmoweTesty.com - obiektywne i darmowe testy online !
Polecaj nasze Darmowe Testy online za pomocą Programu Partnerskiego