Czy jestem gejem / homoseksualistą ?

 Strona główna Testy online Czy jestem gejem / homoseksualistą ?
Czy jestem gejem / homoseksualistą - Darmowe Testy

Nasz internetowy test orientacji seksualnej uświadomi Cię czy jesteś gejem. Sprawdź swoją orientację seksualną!

Informacje o teście online

Jeżeli podejrzewasz, że jesteś homoseksualistą to rozwiąż nasz test - poświęć 5 minut i odpowiedz uczciwie na pytania pojawiające się w teście. Odpowiemy na Twoje pytanie rzetelnie - zaufaj nam. Czy wiesz, że określenie gej pochodzi od angielskiego słowa gay, które oznacza osobę beztroską, szczęśliwą, wesołą, skłonną do żartów, barwną, kolorową? Jeffrey Weeks (brytyjski historyk seksualności) uważa, że słowo gej to etykieta tych, którzy pogodzili się ze swoją orientacją homoseksualną i nie obawiają się okazywać jej zewnętrznemu światu. W języku polskim słowo gej zaczęło pojawiać się w pismach pod koniec lat 80...


Uważasz, że jesteś gejem i od jakiegoś już czasu zadajesz sobie w myślach pytanie czy jestem gejem? Jeśli jesteś świadom swojej orientacji, zapoznaj się z naszymi poradami! Po pierwsze zaplanuj w jaki sposób poinformować rodzinę o swojej orientacji seksualnej oraz znajomych i przyjaciół... Zrób to rozsądnie z wyczuciem odpowiedniej chwili! Po drugie pomyśl o swojej pracy i jak na taką informację może zareagować pracodawca oraz współpracownicy... Jeżeli uważasz, że mogą pojawić się oznaki dyskryminacji, to wstrzymaj się z tą informacją w pracy! Po trzecie bądź ostrożny w kontaktach seksualnych!

Ocena testu: 3.6/5 (108 głosy)
Czy jestem gejem / homoseksualistą ?

Ważne informacje

Homoseksualizm, a więc związki partnerów o tej samej płci np. mężczyzna z mężczyzna są coraz powszechniejsze na skutek zmian społecznych oraz rosnącej tolerancji wobec osób odmiennej orientacji seksualnej... Jeszcze kilka dekad temu mężczyźni nie ujawniali się z swoją orientacją seksualną ze względu na niska aprobatę społeczeństwa i najbliższego otoczenia. Dzisiejsi geje mają znacznie łatwiejsze i prostsze życie w społeczeństwie, które staje się z roku na rok coraz bardziej tolerancyjne... Mimo, że polska w zestawieniu krajów tolerancyjnych zajmuje niechlubne miejsce, to naszym gejom żyje się coraz lepiej!

Rozwiąż - Czy jestem gejem / homoseksualistą ? !Nasz test online - Czy jestem gejem / homoseksualistą ? rozwiązano już łącznie 1385 razy !   ROZWIĄŻ TEST ONLINE!

Pokrewne testy online

Czy jestem erotomanem ?

Czy jestem erotomanem ?

Test osobowości i charakteru

Test osobowości i charakteru

Wirtualny stylista online

Wirtualny stylista online

Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?

Kim byłaś/eś w poprzednim wcieleniu ?

Czy jesteś psychopatą ?

Czy jesteś psychopatą ?

Czy jestem przystojny i ładny ?

Czy jestem przystojny i ładny ?

Opinie o teście

Wysoka skuteczność potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź - Czy jestem gejem / homoseksualistą ? i wyślij nam opinię!

Rafał z Szczecina

Do wykonania testu pchnęła mnie czysta ciekawość, chciałem sobie potwierdzić że jestem heterykiem. Wynik testu wyszedł po mojej myśli - dzięki, bardzo ciekawy test. Z pewnością da się nim sprawdzić czy ktoś jest gejem czy nie.

Krystian z Sosnowca

Często oglądam filmy z panami, nie kręci mnie to ale tak po prostu z czystej ciekawości, dlatego sprawdziłem się w waszym teście. Kurczę muszę się nad sobą poważnie zastanowić bo teraz już sam nie wiem co mam myśleć.

Emil z Warszawy

Od jakiegoś czasu podejrzewałem, że jestem gejem - bo co nieco wskazywało na to że nim jestem... Macie rację pora spojrzeć sobie w oczy i żyć pełnią życia! Dzięki bo pchnęliście mnie do przodu! Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam!