Program Partnerski - Darmowe Testy
 

Program partnerski

Witaj partnerze !

Zarejestruj się w programie partnerskim DarmoweTesty.com i zacznij zarabiać.

Rejestracja i zasady ogólne

Zasady ogólne programu partnerskiego

Partnerem może zostać pełnoletnia osoba fizyczna oraz osoba fizyczna mająca skończone 13 lat za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego.

Kliknięcie przez Użytkownika w formę reklamową Partnera powoduje przeniesienie go do stron serwisu Organizatora oraz oznaczenie Użytkownika identyfikatorem Partnera i zapisanie tej informacji w pliku Cookie na jego komputerze. Użytkownik pozostaje przypisany do Partnera do czasu wygaśnięcia ważności Cookie (5dni).

Partnerowi naliczana jest prowizja w wysokości 4,00 zł od każdorazowego pobranego wyniku testu przez Użytkownika. Partnerowi przysługuje prawo wypłaty prowizji, po zgromadzeniu na swoim koncie minimalnej kwoty uprawniającej do wypłaty. Minimalną kwotą uznaje się 50 zł.

Partner we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność zamieszcza i konfiguruje formy reklamowe. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe zamieszczenie formy reklamowej, ani za nieprawidłowe użycie identyfikatora Partnera w definiowanych linkach lub kreacjach reklamowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne związane z wyświetlaniem form reklamowych, przypisywaniem Użytkowników Partnerowi, naliczaniem Przekierowań, dostępnością serwisów.

Login*:
Hasło*:
   
Imię*:
Nazwisko*:
WWW*:
Email*:
Ulica i nr*:
Miasto*:
Kod pocztowy*:
Telefon:
Nr konta*:
Akceptuję zasady ogólne

Opinie o nas

Wysoka skuteczność programu potwierdzona pozytywnymi opiniami użytkowników.
Sprawdź nasz Program Partnerski i wyślij nam opinię!

Błażej z Łodzi

W programie partnerskim DT biorę udział od 4 miesięcy. Zarobiłem już całkiem fajną sumkę ;) Przy odrobinie umiejętności oraz dobraniu odpowiednich źródeł promocji mój CTR jest na satysfakcjonującym poziomie. Czekam na nowe testy!

Krzysztof z Warszawy

Rewelacja! Posiadam serwis dla kobiet w ciąży kilka Waszych testów świetnie mi się sprawdza - oby tak dalej. Płatności zawsze są realizowane na czas, a to jest dla mnie najważniejsze gdyż często potrzebuje gotówki na rozwój nowych projektów...

Marek z Słupska

Do udziału w Waszym PP zachęcił mnie bardzo niski próg wypłaty - tylko 50 zł. Puki co program partnerski sprawdza mi się rewelacyjnie na kobietach, w ostatnim czasie widać spory progres, dodajecie nowe ciekawe testy - oby tak dalej!